Znovuzrození hrdinů DC: Batman 4: Válka vtipů a hádanek (klasická obálka)

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

Popis

Přežije Gotham válčení Jokera s Riddlerem, nebo se stane vedlejší ztrátou?
Zdálo by se, že Joker s Riddlerem jsou přirozenými spojenci. V počátcích působení Temného rytíře si ale každý z nich usmyslel, že to právě on zabije Batmana... A raději nechají Gotham lehnout popelem, než aby jeden druhému ustoupili.
V dosud nevyprávěném příběhu jedné z nejtemnějších kapitol Batmanovy minulosti se všichni gothamští padouši musejí rozhodnout, na čí stranu se v chystaném boji přidají. Z počáteční šarvátky se vyvine válka se vším všudy, včetně ztrát. Vítězství ve Válce vtipů a hádanek si může nárokovat jen jedna strana... ale jizvy, které po sobě boj zanechá, výrazně ovlivní Batmanovu budoucnost a Temný rytíř učiní nejdůležitější rozhodnutí svého života.

Kritiky oceňovaný a komerčně úspěšný tandem ve složení TOM KING (GRAYSON, The Vision) a Mikel Janín (JUSTICE LEAGUE DARK) přichází s další epopejí z mytologie Temného rytíře - BATMAN: VÁLKA VTIPŮ A HÁDANEK. Tato kniha obsahuje sešity původně vydané jako BATMAN č. 25 – 32 a mimo jiné vysvětluje i srdceryvné tajemství Kite Manova původu.

Dodatkové informace

Počet stran: 200
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: CREW
Svět: Batman
Pravidelná série/cyklus: Znovuzrození hrdinů DC / Batman od Toma Kinga
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Tom King
Kresba: Clay Mann, Danny Miki, Hugo Petrus, Mikel Janin, Seth Mann, John Livesay
Autor obálky: Mikel Janin
Překlad: Petr Zenkl

Rok a měsíc vydání: září 2019  |  ISBN: 978-80-7449-751-3