Hellblazer: Balíček tří komiksů dle vlastního výběru

Vaše cena s DPH: 1047 Kč

Skladem

Popis

Poskládejte si svůj ideální mix komiksů s Johnem Constantinem! Stačí si vybrat ze čtyř dostupných dílů (Popel a prach, Dobré úmysly, Zamrznutí a Potopa) a uvést váš výběr do poznámky v objednávce. Za tyto tři komiksy zaplatíte pouze ďábelský poplatek 666 Kč!
 

Hellblazer: Popel a prach

Putování Johna Constantina, které začalo ve vězení (HELLBLAZER: TĚŽKÉ ČASY) a pokračovalo přes smrduté brlohy amerických vidláků (HELLBLAZER: DOBRÉ ÚMYSLY), osamocené sruby mýtických zimních vrahů (HELLBLAZER: ZAMRZNUTÍ) až po bukolické vesničky uvědomělých neonacistů (HELLBLAZER: POTOPA), se chýlí ke konci. John Constantine se blíží k Los Angeles, městu, které pulzuje na obzoru jako obrovský černý nádor zkaženosti a dekadence a které jako by ho k sobě přitahovalo přes celý kontinent. Tady se jednou provždy vypořádá s tím, co ho pálí – se sebevraždou Richarda „Klikaře“ Fermina. Tady jeho temná americká odysea skončí. Nositel Eisnerovy ceny Brian Azzarello uzavírá své angažmá u HELLBLAZERA, jednoho z nejprestižnějších titulů nakladatelství VERTIGO.


Hellblazer: Potopa

John Constantine si nejdřív odkroutil flastr v base a pak na své cestě americkými hvozdy vymetl pár temnějších zákoutí. A teď to vypadá, že se konečně dopracovává k původní prapříčině svého putování – k důvodu, proč Richard „Klikař“ Fermin spáchal sebevraždu. Ale aby se mohl setkat s Ferminovou vdovou, bude muset vstoupit do chřtánu dalšího monstra – do malebného venkovského hnízda amerických rasistů.


Hellblazer: Zamrznutí

Lidské srdce je chladné jako led. A nikdo to neví lépe než John Constantine, který ví o zlu víc než většina normálních lidí dohromady. Cena za tuto znalost je pochopitelně vysoká, ale Constantine měl vždycky štěstí - pokaždé byl poblíž někdo, koho za sebe mohl nastrčit a kdo tuto cenu zaplatil místo něj. A teď, jak pokračuje ve své pouti temnými zadními uličkami Ameriky, se znovu a znovu utvrzuje v tom, že jedinou věcí, na kterou se může doopravdy spolehnout - a kterou může využít - je lidská krutost. Některé věci se nikdy nezmění.


Hellblazer: Dobré úmysly
Cesta do pekla je, jak známo, dlážděna dobrými úmysly. A bohužel i John Constantine občas podlehne a rozhodne se udělat něco dobrého. Třeba se vyrovnat s rodinou člověka, za jehož vraždu se dostal do vězení. Anglický mág se dostává do zapadlého amerického městečka a zjišťuje, že někdy je jednodušší vyjít s pekelnými démony než s normálními lidmi.

Dodatkové informace

Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný
Platnost nabídky omezena do 1.8.2020, nebo do vyprodání zásob.

Vydavatel: CREW
Svět: DC a Vertigo
Pravidelná série/cyklus: Hellblazer
Žánry: Horor, zombie, thriller , Fantasy a sci-fi
Scénář: Brian Azzarello , Richard Corben

Rok a měsíc vydání: červenec 2020