Můj první komiks: Balíček tří komiksů dle vlastního výběru

Základní cena: 597 Kč
Vaše cena s DPH: 398 Kč

Skladem

-33%
Akce

Popis

Poskládejte si svůj ideální mix komiksů ze série Můj první komiks! Stačí si vybrat z pěti již vydaných knih a ty uvést do poznámky v objednávce. Za tyto tři komiksy zaplatíte pouze 398 Kč!

Můj první komiks: Avengers a rukavice nekonečna
Mocný Thanos získal Rukavici nekonečna, která s pomocí Kamenů nekonečna dovede měnit realitu. Doplatila na to polovina obyvatel vesmíru a Avengers se ho teď musí pokusit zastavit. Je to skvělá příležitost dát dohromady neuvěřitelnou partu superhrdinů... a taky superpadouchů! Legendární příběh zpracovaný pro mladší čtenáře!
Více informací ZDE.

Můj první komiks: Spider-Man - Velká moc, velká odpovědnost
Středoškoláka Petera Parkera kousl radioaktivní pavouk. Získal obrovské schopnosti... ale také záhy zjistil, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Od té doby na sebe bere kostým Spider-Mana, aby ochraňoval slabší a bojoval se smrtelně nebezpečnými protivníky. Ale za maskou se stále ukrývá jen obyčejný mladík, který má stejné problémy jako každý druhý kluk jeho věku...
Více informací ZDE.

Můj první komiks: Iron Man - Hrdina ve zbroji
Život miliardáře, vědce, playboye a filantropa Tonyho Starka se změní, když ho unesou teroristi. Aby jim unikl, vyrobí si fantastickou zbroj. Po návratu domů se rozhodne tento svůj vynález zdokonalit a začne jej nosit v boji proti zlu jako Iron Man – technologický rytíř s futuristickými zbraněmi a mimořádnou inteligencí.
Více informací ZDE.

Můj první komiks: My Little Pony - Poníci v akci
Zbrusu nové příběhy inspirované hitovým televizním seriálem, ve kterém vždy vítězí síla přátelství! S plachou Fluttershy se vydáme na školní sraz, kde dojde k nečekanému klání! Pinkie Pie se pustí do pečení velmi důležitého dortu, Princezna Luna vyřeší zapeklitou detektivní záhadu a Twilight Sparkle se vypraví za řešením svého problému až do cizího mozku. Ne, s těmihle poníky se vážně nudit nebudete!
Více informací ZDE.

Můj první komiks: DC Superhrdinky - Léto na Olympu
I superhrdinky musely někdy chodit do školy a řešit problémy s učením a kamarádkami. Dětské verze Wonder Woman, Harley Quinn, Batgirl a dalších hrdinek vám předvedou, že školní problémy vám dají zabrat, i když máte superschopnosti. Naštěstí, když máte dobré kamarádky, se vždycky nějaké řešení najde! A to i když se problémy týkají antických bohů a zmizelého neviditelného letadla!
Více informací ZDE.

Dodatkové informace

Počet stran: 496
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná
Tisk: barevný
Platnost nabídky omezena do 1.12.2020, nebo do vyprodání zásob.

Vydavatel: CREW
Svět: Marvel
Pravidelná série/cyklus: Můj první komiks
Žánr: Dětské
Scénář: různí
Kresba: různí

Rok a měsíc vydání: říjen 2020  |  Vydání: první