Kick-Ass: Balíček tří dílů

Základní cena: 1377 Kč
Vaše cena s DPH: 895 Kč

Skladem

-35%
Akce

Popis

Kostýmem to začíná, nakládačkou končí! Kultovní trilogii Marka Millara (Starej dobrej Logan, Občanská válka, Mrtvý nebo živý) můžete nyní pořídit s 35% slevou! 

Balíček obsahuje:

Kick-Ass: Nářez
Superhrdinové patří do komiksů a ne do reálného života. Až tedy do chvíle, kdy se jeden mladík rozhodne, že si oblékne kostým a začne bojovat se zlem... a samozřejmě, dostane děsnou nakládačku. Jenže tím to nekončí. Superhrdina se nedá zastavit... zvlášť, když se může stát hvězdou youtube.
Více o titulu zde.

Kick-Ass: Nářez 2 
Po prvním díle může přijít jediná věc.
Týmovka.
David Lizewski, puberťák s téměř nulovým bojovým výcvikem a superhrdinským kostýmem, se v minulé knize pustil (po boku ještě mladší Zabíjačky) do mafie... a vyhrál. Stal se celebritou a najednou chce být každý superhrdina. Další logický krok pro Lizewského alias Nářeza? Stát se členem superhrdinského týmu.
Více o titulu zde.

Kick-Ass: Nářez 3
Finální díl celé série, třetí kniha ze série o člověku, který se rozhodl stát v reálném světě superhrdinou! Opět to bude sranda, opět to bude bolet a opět to bude i o něčem víc. Pokud vás zajímá, jak si poradila Zabijačka ve vězení a jak se uzavře životní cesta Davea Lizewského, tak se můžete tenhle rok těšit. A pokud ne... tak je to asi tím, že jste ještě nečetli minulé knihy. Tak to koukejte napravit!
Více o titulu zde. 

Dodatkové informace

Počet stran: 636
Formát: 169 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný
Platnost nabídky omezena do 1.6.2021, nebo do vyprodání zásob.

Vydavatel: Crew
Svět: Kick-Ass
Pravidelná série/cyklus: Kick-Ass
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Mark Millar
Kresba: John Romita Jr., jr.
Autor obálky: John Romita Jr., jr.
Překlad: Darek Šmíd

Rok a měsíc vydání: duben 2021  |  Vydání: první