Simpsonovi / Futurama: Propletená lapálie

Základní cena: 598 Kč
Vaše cena s DPH: 538 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Bender vs. Homer? Tak to je nářez!

Co by se stalo, kdyby se posádka Planet Expressu a obyvatelé Nového New Yorku potkali se Simpsonovými a obyvateli Springfieldu… a jak je to vůbec možné? Přicházejí Simpsonovi plní Futuramy! Futurama zaplavená Simpsonovými! Účinkují: zlí mozkové, mimozemšťané s laktózovou intolerancí, obří klubko vlny, létající auta, záměny identity, ovládnutí světa, tkanivo reality roztrhané na kusy, myslící planeta sbírající komiksy, Deweyův desetinný systém, meloun samojed, otrokářství, vesmírní piráti, mocí posedlí upíři, bitvy superhrdinů, nelichotivé spodní prádlo, šílená věda, která se vymkla kontrole a mnohem, mnohem víc!

Toto je sága, na kterou jste čekali! Příběh tak velký, tak ambiciózní a tak strhující, že se musí rozložit na 208 stran velkého formátu, kde najdete pohromadě nové příběhy, mezihry, úvodní skici, grafické návrhy postav a galerii plakátů od předních talentů komiksové grafiky, jako jsou Alex Ross, Sergio Aragonés, Geof Darrow, Kyle Baker, Peter Kuper a Bernie Wrightson a další.
Hledáte konvergenci trhání reality, cestování časoprostorem a to vše v intergalaktickém měřítku? Přesně to jsou Simsonovi versus Futurama a jejich Propletená lapálie! Zábava od začátku až do konce!

Obsahuje bonusový reprint komiksu SIMPSONOVI č. 1 - zažijte znovu devadesátá léta s úplně prvními Simpsonovými! - (POZOR: Oba příběhy z tohoto sešitu vyšly společně s dalšími v knize Simsponovi: Komiksové extrabuřty. - pozn. knihkupectví Seqoy)

Dodatkové informace

Počet stran: 240
Formát: 198 × 286 mm
Vazba: vázaná (box)

Vydavatel: JOTA
Scénář: Ian Boothby
Kresba: James Lloyd
Autor obálky: Matt Groening
Překlad: Věra Petrášová

Rok a měsíc vydání: únor 2012