Platba

Způsoby platby

Zboží je zasíláno na dobírku, nebo je platbu možno provést předem prostřednictvím bankovního převodu nebo platební kartou, nebo v případě osobního odběru v našem smluvním výdejním místě také v hotovosti (též opět platební kartou). Přijímáme též platby benefitními kartami.

Dobírka

V případě dobírky zákazník platí cenu zboží včetně DPH (případně umenšenou o poskytnuté slevy) + cenu dopravy + doběrečné 15 Kč (Česká pošta), 15 Kč (Zásilkovna) nebo 25 Kč (DPD). Při zasílání na dobírku je zboží expedováno obvykle do dvou pracovních dní, podle času zadání objednávky. V případě potíží či komplikací zákazníka vždy informujeme.

Platba převodem

V případě platby převodem je nutno zaslat stanovenou částku (cena zboží včetně DPH případně umenšená o poskytnuté slevy + poštovné) na účet u Komerční banky, a.s. 123-3461070267/0100 a je třeba jako variabilní symbol uvést registrační číslo objednávky (uvedeno též v e-mailu, potvrzujícím přijetí objednávky). Zboží bude odesláno nejpozději v druhý pracovní den následující po dni připsání částky na náš účet. V těchto případech blokujeme zboží pro zákazníka 14 dní od data objednávky. Vrácení peněz při stornování již zaplacené objednávky vyřizujeme do dvou pracovních dní. Pokud se jedná o platbu ze zahraničního účtu a storno je na základě požadavku zákazníka, platí náklady spojené se zahraničním převodem zákazník.

Platba v hotovosti

Zboží lze na základě objednávky převzít v našem smluvním výdejním místě Knihkupectví Krakatit a uhradit hotově. V takovém případě zákazník hradí pouze cenu zboží, případně umenšenou o poskytnuté slevy. Zboží pro zákazníka blokujeme 7 dní od data objednávky.

Platba kartou

Platbu za zboží lze provést bezpečně na platební bráně GoPay. Po schválení platby připravujeme zboží k expedici.

Platba benefitními kartami (Edenred karta, Benefity.cz, UP!)

Přijímáme benefitní karty Edenred, eBenefit a online platby benefitního systému UP!. Pro úspěšnou platbu je potřeba mít na benefitním účtu dostatek prostředků pro realizování úhrady objednávky v kompletní výši. Při vyzvednutí objednávky osobně v Knihkupectví Krakatit je nutné částku uhradit předem přes příslušné platební brány - na místě jimi není možné úhradu realizovat.

Slevy

  • Neúčtujeme balné (výjimkou je předplatné série Modrá CREW) ani manipulační poplatek.
  • Při jednorázové objednávce nad 2 500 Kč neúčtujeme poštovné.
  • Pokud Vaše objednávka obsahuje pouze vybrané tituly, které jsou označeny záložkou "Poštovné zdarma", zaplatíme poštovné my. V takovémto případě nelze zvolit platbu dobírkou. Dodání pro tyto zásilky zajišťuje společnost SEND, expedice je tudíž složitější a může zabrat o něco déle času než ostatní typy dopravy. Pokud do objednávky vložíte jiné než vyjmenované zboží, cena dopravy bude odpovídat běžné sazbě. Platí jen pro doručení na území České republiky.
  • Vaše okamžitá sleva je 10 % z ceny objednávky.
  • Registrací získáte slevu na zboží ve výši 15 %. Tato sleva platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít už nastavené speciální a větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny.
  • V okamžiku, kdy objem vašich realizovaných objednávek dosáhne celkové výše 5 000 Kč, bude snížení činit 20 %.
  • Pokud se vaše objednávky vyšplhají za libovolné období na 10 000 Kč, získáte slevu celých 25 % (do těchto částek se nezapočítává případné poštovné a cena platební podmínky - např. dobírka).
  • Na zboží od Nakladatelství CREW v předobjednávkách a 14 dní po vydání dáváme automaticky 20% slevu všem. Výjimky z tohoto pravidla jsou velmi ojedinělé.

Toto platí na většinu titulů s výjimkou těch, které budou mít už nastavené speciální a větší slevy, či které budou ze slev vyřazeny. Dosažení limitů přepočítáváme vždy na konci kalendářního měsíce. Můžeme přepočítat i individuálně na základě vaší žádosti. Tyto věrnostní slevy platí bez časového omezení od okamžiku poskytnutí.