Štěky Broka Špindíry 1

Základní cena: 139 Kč
Vaše cena s DPH: 125 Kč

Skladem

-10%

Popis

Tato knížka získala cenu Fabula rasa za NEJLEPŠÍ ČESKÝ KOMIKS ROKU 2012. Cenu Fabula rasa každoročně udělují fanoušci komiksů, cenu pořádá komiksová databáze comicsdb.cz. Petr Kopl za Štěky Broka Špindíry navíc získal cenu za nejlepšího českého scenáristu a nejlepšího českého kreslíře roku 2012.

Připravte se na pořádnou psinu!
Brok je obyčejný podvraťák, jehož život je stejně pestrý, jako jeho původ. A těžký. Ze všech stran ho ohrožují kočky, nedostupné feny, plíživí sloni, naštvaní kreslíři, agresivní hospodští, bulvární patníkoví novináři, popudliví kouzelníci, snobská prasata a dokonce i celý cirkus. Ovšem klid, bude to legrace. Aspoň pro nás.
Jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepší) českých stripů se konečně objevuje v důstojném (a především kompletním) vydání. Na stránkách této knihy můžete sledovat Broka celé čtyři roky jeho psího života... což je 28 let lidského života – a to už je nějaký špalek! Tak to prožijte s ním. Koneckonců, pes je přítel člověka.
A co byste pro svého přítele neudělali?

Co na Broka říkají čtenáři?

Calvin a Hobbes ma konkurenta, tohle se fakt povedlo!! /Light/

Skvelá knižka, všetka časť autorovi. /erik/

Výborná knížka! Kresba je jednoduchá (jak to u stripů bývá), ale zároveň i pěkná. Vtipy jsou opravdu povedené. A Brok, ten nám ukázal, jak moc jsou si lidé a psi podobní. Myslím, že toto dílo je srovnatelné s Garfieldem, Calvinem a Hobbesem... /Luigi/

Pes, který se vyrovná těm nejslavnějším kocourům? Ano! A ještě jednou ano! Brok je neskutečně vtipný a i když ke konci už trošičku ztrácí koule, stejně je to jeden z nejleP(S)ÍCH stripů vůbec. A mě jen může těšit, že je z našich luhů a hájů. Kolika roků se psi vůbec dožívají? 12-ti? 16-ti? Já doufám, že to alespoň na dvě knížky u Broka ještě bude. /p3tris/

Uvedené komentáře byly přejaty ze serveru www.comicsdb.cz

Dodatkové informace

Počet stran: 80
Formát: 195 × 226 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Crew
Pravidelná série/cyklus: Štěky Broka Špindíry
Scénář: Petr Kopl
Kresba: Petr Kopl
Autor obálky: Petr Kopl

Rok a měsíc vydání: leden 2012