All You Need Is Kill - Stačí jen zabíjet

Základní cena: 549 Kč
Vaše cena s DPH: 494 Kč

Skladem

-10%

Popis

Chcete zkusit mangu, ale odrazují vás nekonečné série? Tak tohle je to pravé pro vás. Kompletní příběh v jedné samostatné knize od legendárního autora série Death Note!

Když na Zemi zaútočí vražedná mimozemská monstra, je Keidži Kirija jenom jedním z mnoha rekrutů, vyslanými v moderní bojové zbroji zabíjet... a umírat. A Keidži také téměř okamžitě umře – jen aby se vzápětí probudil ráno před bitvou, opět byl vyslán do boje a opět zemřel. A znovu. A znovu. Keidžiho jedinou nadějí na únik z ubíjející časové smyčky je přijít na způsob, jak zvítězit nad nepřáteli. Jenže jak toho dosáhnout, když jediné, co kolem existuje, je smrt?

Pod manga adaptací slavného příběhu (který inspiroval i film s Tomem Cruisem, Na hraně zítřka) je podepsaný mj. Takeši Obata, jeden z tvůrců série Death Note – Zápisník smrti!

Co na All you need is kill říkají čtenáři?

Protože se mi film moc líbil, koupil jsem i komiks, který je naprosto SUPER! Přečetl jsem to jedním tahem. Doporučuji ostatním (i "nemangařům"). :) /goldsmidchen/

ahle manga vás dovede strhnout. /Kaylin/

Komiks je podle mého o mnoho lepší než film, má logiku, spád i emoce. Až si říkám, že dám i filmu druhou šanci. Stačí jen zabíjet je podle mého názoru manga vhodná i pro nemangisty. Sečteno podtrženo: chytlavá a zábavná akční oddechovka. /Schramm/

Dost zábavná jednohubka s atraktivním námětem časové smyčky. /Kazumaki/

Uvedené komentáře byly přejaty ze serveru www.comicsdb.cz

Dodatkové informace

Počet stran: 428
Formát: 146 × 215 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: černobílý

Vydavatel: Crew
Svět: Manga - samostatné příběhy
Žánry: Fantasy a sci-fi, Akční a dobrodružné
Scénář: Rjósuke Takeuči, Hiroši Sakurazaka
Kresba: Takeši Obata
Autor obálky: Takeši Obata
Překlad: Anna Křivánková

Rok a měsíc vydání: listopad 2023  |  EAN: 9788074493683  |  Vydání: první