Sandman 1: Preludia a nokturna (nové barevné vydání)

Základní cena: 589 Kč
Vaše cena s DPH: 530 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Tvůrce a scenárista mezinárodně proslulého mistrovského komiksového díla SANDMAN. Rovněž je autorem bestsellerů Oceán na konci uličky, Koralína a Kniha hřbitova, za niž mu byla udělena Newberyho medaile. K jeho dalším knihám patří romány Anansiho chlapci, Nikdykde, Američtí bohové a Hvězdný prach (za nějž získal cenu Alex od Americké knihovnické společnosti jako výraz uznání za jednu z nejlepších knih pro mládež roku 2000) a povídkové sbírky Křehké věci, M jako magie a Kouř a zrcadla. Za svůj život posbíral velkou řadu cen včetně Huga, Nebuly, World Fantasy Award a ceny Brama Stokera. Pochází z Anglie a žije ve Spojených státech.

Preludia a Nocturna

Račte dále do říše snů. S Morfeem odhalíte půvab bratrovraždy, navštívíte peklo i Arkhamův ústav a stanete se svědky masakru v jednom nonstopu. Poznáte démony, mágy, okultisty i šílence, stovky let starou žebračku i Smrt se slabostí pro Mary Poppinsovou.

Říct o téhle knize, že je kult, je asi tak stejně výstižné, jako prohlásit o Albertu Einsteinovi, že byl docela dobrej na fyziku.

"Nejepičtější sága v komiksových dějinách" - Los Angeles Times Magazine

"Neil Gaiman je jednoduše řečeno pokladnicí příběhů a my můžeme mluvit o štěstí, že ho máme, ať už působí v jakémkoliv médiu. Jeho plodnost ruku v ruce s kvalitou jeho práce je úžasná a zároveň z ní jde trochu strach." - Stephen King

 

Dodatkové informace

Počet stran: 240
Formát: 168 × 256 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Sandman
Pravidelná série/cyklus: Sandman / Sandman
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Neil Gaiman
Kresba: Malcolm Jones III, Mike Dringenberg, Sam Keith
Autor obálky: Dave McKean
Překlad: Viktor Janiš

Rok a měsíc vydání: září 2016  |  ISBN: 9788074493928  |  Vydání: první