Temná věž 2: Dlouhá cesta domů

Základní cena: 349 Kč
Vaše cena s DPH: 314 Kč

Skladem

-10%

Popis

PISTOLNÍK SE ZRODIL DO DRSNÉHO SVĚTA TAJEMSTVÍ A NÁSILÍ.

Susan Delgadová je mrtvá. Clay Reynolds a zbývající Velcí lovci rakví se pustili do pronásledování. Zlo sílí a ka-tet se rozpadá. Bude to dlouhá cesta domů.

Zdá se, že se Roland ztratil v děsivém světě Maerlynova Grapefruitu, kde se o jeho duši rvou temné síly, takže jeho ka-tet musí vynaložit veškerou kuráž, aby ho dostalo pryč z Hambry a pak domů. Dogan se však probouzí a věští příchod zla, o němž Roland a jeho ka-tet nemají ani tušení, takže je docela dobře možné, že zrozený pistolník kráčí po dlouhé cestě domů vstříc smrti.

Temná věž: Dlouhá cesta domů má své vlastní tvůrčí ka-tet: po skvělém úspěchu adaptace Zrození pistolníka v roce 2007 se scenáristé Peter David a Robin Furthová opět spojili, aby pokračovali v tvorbě vzrušujícího a dojemně lyrického příběhu, a výtvarníci Jae Lee a Richard Isanove znovu zkoumají bohaté krajiny Středosvěta Stephena Kinga živými ilustracemi a barvami.

"Roland Deschain a jeho ka-tet pokračují tam, kde jsme je opustili v závěru minisérie Zrození pistolníka z loňského roku, a tento příběh je stejně strhující." - Průvodce čtenáře komiksů

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 172 × 260 mm
Vazba: vázaná s přebalem

Vydavatel: Crew
Svět: Temná věž
Pravidelná série/cyklus: Temná Věž
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Peter David, Stephen King
Kresba: Richard Isanove, Jae Lee
Autor obálky: Jae Lee, Richard Isanove
Překlad: Linda Bartošková

Rok a měsíc vydání: listopad 2016