Vaše cena s DPH: 49 Kč

Není skladem

Série dokončena

Popis

Nová kolekce grafických románů startuje už i u nás. Nejikoničtější postavy Marvelu shromážděné v jedné úžasné sbírce! Přichází NEJMOCNĚJŠÍ HRDINOVÉ MARVELU!

Nepostradatelný průvodce nejmocnějšími superhrdiny Marvelu... Zjistěte všechno, co jen zjistil lze, v této encyklopedické sbírce grafických románů. Nejdůležitější okamžiky vašich oblíbených marvelovských hrdinů, včetně jejich prvních výskytů, profilů postav, jejich historie a mnoho dalšího...

Avengers - nejlepší superhrdinský tým světa! Zjistěte, jak to bylo se vznikem týmu, a přečtěte si jeden z jejich nejneuvěřitelnějších a nejakčnějších příběhů: Ultron Nespoutaný a Příchod Avengers! Kniha obsahuje sešit série Avengers #1 a sešity série Avengers (vol. 3) #0 a #19–22.

Když Zemi nastanou nejtěžší dny a lidstvo je ohrožováno nepřáteli příliš mocnými na to, aby si s nimi poradil jeden hrdina, spojí se největší šampioni marvelovského vesmíru do jednoho nezastavitelného týmu - Avengers. V této knize najdete příběh vyprávějící o vzniku této skupiny, ve které hrdinové bojovali se záludným bohem Lokim, a také jeden z jejich nejepičtějších a nejtvrdších bojů, v němž se museli utkat s megalomanským Ultronem a jeho legií robotických klonů.
První číslo za bezkonkurenčních 49,- Kč.

V každém čísle najdete bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, profily tvůrců a další.
V dalších dílech se můžete těšit na hrdiny jako jsou Spider-man, Hulk, Iron man, Thor, Captain America, X-men, Silver Surfer, Wolverine, Black panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange a mnozí další.
A jak už jsme zvyklí z UKK, hřbet každé knihy obsahuje kousek malby předního marvelovského kreslíře Adi Granova!

Dodatkové informace

Počet stran: 180
Formát: 176 × 266 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Hachette
Svět: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Pravidelná série: Avengers , Nejmocnější hrdinové Marvelu
Žánr: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Scénář: Stan Lee, Archie Goodwin, Kurt Busiek
Kresba: George Pérez, Jack Kirby
Autor obálky: Stuart Immonen
Překlad: Martin D. Antonín, Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: srpen 2016