Fantomas se zlobí

Základní cena: 698 Kč
Vaše cena s DPH: 628 Kč

Není skladem

-10%
Poštovné zdarma

Popis

Touto komiksovou trilogií Olivier Bocquet a Julie Rocheleauová ohlásili velkolepý návrat vládce zločinu a hrůzy... Návrat i v tom smyslu, že na rozdíl od filmových zpracování tohle není komedie, ale příběh, z něhož vám běhá mráz po zádech.

Jsme v Paříži v roce 1911. Lidé se tlačí kolem popraviště, aby byli svědky veřejného stětí největšího zločince všech dob. Fantomas děsil v hlavním městě davy a vodil policisty za nos po dlouhých šestnáct let. Inspektor Juve to cítí jinak – skoro lituje, že ta doba, sice strašlivá, ale pro něj, bystrého kriminalistu, tak vzrušující, už skončila. Náhle však veřejností otřese hrůzyplná událost. Během divadelního představení o Fantomasově životě zrůdný zločinec vstane z hrobu a na místě zmasakruje herce i diváky.

Trilogie Fantomas se zlobí nabízí zápletky, jež mohou konkurovat těm nejlepším románům světové literatury, je to však především také historický komiks, který vyvolává hrůzu i fascinaci naráz. Mistrná, mimořádně vydařená série volně inspirovaná dílem Marcela Allaina a Pierra Souvestra.
Vydání intergral - 3 alba v jednom. Podpořeno Francouzským kulturním institutem v Praze (Ministerstva zahraničních věcí Francei).

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 240 × 316 mm
Vazba: vázaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Meander
Scénář: Olivier Bocquet
Kresba: Julie Rocheleauová
Překlad: Richard Podaný

Rok a měsíc vydání: říjen 2016  |  ISBN: 9788075580016  |  Vydání: první