Star Wars magazín 6/2016

Základní cena: 60 Kč
Vaše cena s DPH: 54 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Obsahuje příběhy: Stíny a tajemství III., Stíny a tajemství IV.

Stíny a tajemství III.:
Galaxií otřásá vzpoura. Zničení HVĚZDY SMRTI tajemným povstaleckým pilotem nadaným v Síle dává císař Palpatine za vinu sithskému lordovi DARTHU VADEROVI. Ten se spojil s archeoložkou DOKTORKOU APHROU a droidy BT-1 a Nulákem, s jejichž pomocí začal za zády bdělého Impéria sledovat své vlastní cíle.
Díky zkušenostem Aphry a pečlivě vybraného týmu nájemných lovců se Vaderovi podařilo vyrabovat ohromné množství kreditů z imperiálního křižníku a navléknout to jako nehodu. S armádou droidů, týmem nájemných lovců a imperiálními penězi je Vader o krok blíž k vypátrání povstaleckého pilota.
Vaderův nový pobočník, imperiální inspektor Thanoth, se nyní v athanské soustavě pokouší přijít na kloub tomu, co přesně se stalo s oním nešťastným imperiálním křižníkem...

Stíny a tajemství IV.
Je doba nejistoty. Sithský lord DARTH VADER si za zády bdělého Impéria předsevzal odhalit pravou totožnost povstaleckého pilota nadaného v Síle, který zničil Hvězdu smrti.
Díky zkušenostem odbornice na droidy a archeoložky DOKTORKY APHRY a pečlivě vybraného týmu nájemných lovců se Vaderovi podařilo vyrabovat ohromné množství kreditů z imperiálního křižníku a navléknout to jako nehodu. Vaderův nový pobočník, inspektor Thanoth, však tuší, že vše není, jak se zdá, a má v plánu situaci prošetřit.
Mezitím Aphra společně s droidy BT-1 a Nulákem pokračuje v plnění Vaderovy mise: pátrá po informacích o povstaleckém pilotovi...

Dodatkové informace

Počet stran: 44
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série/cyklus: Star Wars magazín
Scénář: Kieron Gillen
Kresba: Salvador Larroca
Překlad: Milan Pohl

Rok a měsíc vydání: prosinec 2016