Batman/Želvy nindža (brož.)

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Komisový CROSSOVER ROKU!

NEW YORK. Želvy nindža jsou uprostřed největší bitvy svých životů. Ve stejnou chvíli proti nim stojí děsivý klan Noha se svým vůdcem Trhačem i mimozemské síly generála Kranga - jenže právě tohle měl Krang v plánu. Teď se může jediným posunem v časoprostoru zbavit obou svých největších rivalů najednou.
GOTHAM. Jako by neměl temný mstitel Batman už takhle plné ruce práce s ochranou svého města proti Penguinovi, Killer Crocovi, Ra's al Ghulovi a dalším, přichází na scénu nový nepřítel: Trhač a jeho družina nindžů, kteří byli přeneseni do nic netušícího Gothamu a rozpoutali tu hotové peklo. Jejich cílem je technologie, která je může vrátit zpátky domů... Současně se však hodlají s pomocí nejobávanějších Batmanových protivníků zmocnit celého Gothamu.
Hrdinové však mají mnoho podob a Temný rytíř nebojuje sám. Své síly spojí s Leonardem, Donatellem, Michelangelem, Raphaelem a mistrem Třískou. Dokážou pak společně Netopýr, Krysa a Želvy porazit nejzběsilejší lotry obou dimenzí?

DC Comics a IDW hrdě představují komiks BATMAN/ŽELVY NINDŽA, který napsal James Tynion IV. (Detective Comics) a nakreslil Freddie E. Williams II. (Robin). Kniha obsahuje sešity BATMAN/ŽELVY NINDŽA č. 1-6!

"Přesně kvůli takovýmhle věcem komiksy vznikly!" - Nerdist
"Takřka rozpustilý ping-pong mezi tuze vážným světem Batmanova Gothamu a skopičinami želváků, kteří to zase tolik neřeší." - io9

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 170 × 257 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Pravidelná série: Batman/Želvy nindža
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: James Tynion IV
Kresba: Freddie E. Williams II
Autor obálky: Freddie E. Williams II
Překlad: Darek Šmíd

Rok a měsíc vydání: prosinec 2017  |  EAN: 9788074494970  |  Vydání: první