Star Wars magazín 1/2017

Základní cena: 60 Kč
Vaše cena s DPH: 54 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Obsahuje příběhy: Stíny a tajemství III., Stíny a tajemství IV.

Stíny a tajemství V.:
Je doba neblahých předzvěstí. Sithský lord DARTH VADER si za zády bdělého Impéria předsevzal odhalit pravou totožnost povstaleckého pilota nadaného v Síle, který zničil Hvězdu smrti.
Díky schopnostem archeoložky DOKTORKY APHRY a jejích vražedných droidů BT-1 a 0-0-0 se Vader podařilo vyrabovat ohromné množství kreditů z imperiálního křižníku a navléknout to jako nehodu. Aphra s využitím ukradených kreditů vypátrala Commodexe Tahna, majitele pohřebního ústavu, který dohlížel na pohřeb senátorky Amidaly, a potvrdila Vaderovi jeho podezření ohledně povstaleckého pilota.
Vaderův nový pobočník, inspektor Thanoth, však tuší, že vše není, jak se zdá, a má v plánu situaci prošetřit. Thanoth odhalil polohu zprostředkovatele informací jménem SÁZEČ a dal dohromady údernou jednotku, která ho má zadržet...

Stíny a tajemství VI.
Je doba neklidu. Po zničení Hvězdy smrti pilotem X-wingu nadaným v Síle si sithský lord DARTH VADER umínil tohoto mladého povstalce vypátrat.
Vaderův pobočník inspektor Thanoth vystopoval SÁZEČE, zprostředkovatele informací, kterého podezíral z toho, že by mohl mít klíčové vědomosti o krádeži imperiálních kreditů. Archeoložka droidů DOKTORKA APHRA se k Sázečovi dostala dřív a koupila od něj informaci o poloze Luka Skywalkera, pilota odpovědného za zničení Hvězdy smrti.
Thanoth s Vaderem přiletí právě včas, aby zjistili, že kredity z imperiální lodi ukradla Aphra. Od Sázeče se jim podaří získat i polohu Plazmových ďáblů, ale pak je zprostředkovatel informací zabit. Aphra o vlásek unikne, vzápětí ji však Darth Vader a Thanoth zaženou do pasti...

Dodatkové informace

Počet stran: 44
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série/cyklus: Star Wars magazín
Scénář: Kieron Gillen
Kresba: Salvador Larroca
Překlad: Milan Pohl

Rok a měsíc vydání: únor 2017