Škodík (Čj+Aj)

Základní cena: 479 Kč
Vaše cena s DPH: 431 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Škodík je celkem normální kocour, který je ovšem výbušný a nebrání se kdejakým rvačkám, o čemž svědčí i jeho vyškrábnuté levé oko. Jednoho odpoledne, když si bezproblémově vykračuje napříč městem, je z ničehonic unesen dvěma gangstery a odvezen na zcela neznámé místo, kde si jej chce pořádně podat velký kápo za věc, na kterou si Škodík vůbec nepamatuje. Jediné, co se Škodíkovi v tom okamžiku odehraje v hlavě, je rychle utéct pryč...a dát si lahodnou kapsičku.

Rozpustilý příběh o drsném kocourovi se autorovi poskládal v hlavě díky jedné okouzlující milovnici koček, která jej inspirovala natolik (hlavně krásně morbidním příběhem, který autor zařadil do děje), že ji uvedl jako spoluautorku námětu. A i samotný Škodík je inspirován opravdovým kocourem (patří spoluautorce námětu společně s několika dalšími kočkami), ale narozdíl od komiksové podoby, ve skutečnosti má Škodík obě oči, neumí mluvit, je přítulnej, má rád kapsičky, morduje ostatní kočky... a je vykastrován. A opravdu se jmenuje Škodík.

Komiks vychází barevně, v českém originále a anglickém překladu v jednom svazku a občasná neostrost na určitých stránkách je záměr, jež má budit dojem vyhrabaného komiksu ze 70. či 80. let. A jak sám autor tvrdí, precizní dokonalost je nuda, drobná nedokonalost je větší zábava!

Dodatkové informace

Počet stran: 48
Formát: 210 × 297 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Murin Wolf
Scénář: Murin Wolf
Kresba: Murin Wolf
Autor obálky: Murin Wolf

Rok a měsíc vydání: říjen 2017