Strážci galaxie 3: Rozpad strážců

Základní cena: 369 Kč
Vaše cena s DPH: 332 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

SEZNAMTE SE S NOVÝMI STRÁŽCI!

Protože jde Strážcům po krku celá galaxie a Star-Lord je nezvěstný, přišel čas pořídit si trochu pomoci. Jenže zatímco se Strážci galaxie připravují na přijetí nových členů - Venoma a Captain Marvel - nečekaně se objeví nová nebezpečí, která hrozí rozervat tým na kusy! Kde je Star-Lord? Co znamená jeho zmizení pro bezpečí Země? A dokáže přežít na útěku před novým záhadným nepřítelem bez pomoci Strážců? Plus: Série oslavuje svůj milník prostřednictvím dvou speciálních příběhů napsaných bývalými scenáristy Strážců galaxie Danem Abnettem a Andym Lanningem.

V této knize najdete sešity Free Comic Book Day 2014 (Guardians of the Galaxy) č. 1 a Guardians of the Galaxy, vol. 3, č. 14-17 z pera Briana Michaela Bendis, Dana Abnetta a Andyho Lanninga, na kterých se kresebně podíleli Nick Bradshaw s Jasonem Mastersem, Todd Nauck, Phil Jimenez, Gerardo Sandoval, Cameron Stewart, David Marquez a Michael Oeming. Navíc tu najdete příběhy, ve kterých se poprvé objevili Carol Danversová v roli Captaina Marvela ze sešitu Captain Marvel (2012) č. 1 a Flash Thompson v roli agenta Venoma ze sešitu Amazing Spider-man (1999) č. 645.

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 167 × 257 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Crew
Svět: Strážci galaxie/Rocket
Pravidelná série: Strážci galaxie
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Dan Abnett, Brian Michael Bendis, Andy Lanning, Dan Slott, Kelly Sue DeConnicková
Kresba: Jason Masters, Cameron Stewart, Phil Jimenez, Nick Bradshaw, Michael Oeming, Dexter Soy, Paulo Siqueira, Gerardo Sandoval, David Marquez, Todd Nauck
Autor obálky: Nick Bradshaw
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: září 2018