BubbleGun 10: 13 - Příběhy tisíce a jedné nemoci

Základní cena: 120 Kč
Vaše cena s DPH: 108 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Desáté číslo BubbleGunu, s poetickým názvem 13 - Příběhy tisíce a jedné nemoci, které je zaměřeno na jediného autora a to Lukáše Diváckého, je venku!
Čeká na vás 72 černočerných stran plných hororového sci-fi humoru, satiry a bizarností z chorobné mysli Lukáše Diváckého. Dozvíte se například, co čeká Humusínu na rande. Podíváte se na humanoidní klony z Jupitera v naší TV. Zabřednete do teenagerské lásky Fekalína a Análie. Dáte si Panenku. Nebo vás naučíme, jak a čím správně krmit morčata a mnohem víc...

Naši pravidelní čtenáři pravděpodobně zaznamenali, že kniha obsahuje i příběhy, se kterými se v minulých číslech bubbleGunů již setkali. Ano, je to tak. Několik starších prací je zde opravdu obsaženo, aby bylo dosaženo totální kompletnosti a mohli jsme tak Lukášovu zkaženou mysl důkladně prostudovat. Ba co víc, všechny starší práce prošly důkladnou revizí, některé byly drobně rozšířeny a doplněny o epilogy a některé prošly čistícím procesem, kdy Lukáš dodal originální tisky, ty byly vhozeny do naší pračky značky Warpůl a byl k nim přidán čistící prostředek Dark Azurit, který z černé udělá opravdu černou. Můžete se tak těšit na asi nejčernější černotu, jakou jste kdy při čtení komiksu zažili. Nebo minimálně při čtení BubbleGunů!
Změkčovadlo přidáno nebylo.

Dodatkové informace

Počet stran: 72
Formát: 170 × 250 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BubbleGun
Pravidelná série/cyklus: BubbleGun
Scénář: Lukáš Divácký
Kresba: Lukáš Divácký

Rok a měsíc vydání: duben 2018