Star Wars magazín 4/2018

Základní cena: 60 Kč
Vaše cena s DPH: 54 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Obsahuje příběhy: Poslední let Harbingeru (část III.), Poslední let Harbingeru (část IV.)

Poslední let Harbingeru III.
Je doba, kdy Povstalecká aliance získala novou naději. Stateční povstalečtí vojáci se pokoušejí oslabit imperiální síly, které ovládají galaxii.
Aliance staví své hrdiny, pilota Luka Skywalkera, princeznu Leiu a někdejšího pašeráka Hana Sola, do čela důležité mise za záchranu spojenecké planety. První krok: zajmout gigantický hvězdný destruktor - loď s několikatisícovou posádkou a ničivou imperiální výzbrojí.
Díky několika strategickým náletům a takřka zázračnému leteckému kousku Luka Skywalkera se trojici hrdinů podaří přinutit posádku hvězdného destruktoru k evakuaci. Základní posádka povstalců v ukořistěné nepřátelské lodi plánuje svůj další tah...

Poslední let Harbingeru IV.
Je doba, kdy Povstalecká aliance získala novou naději. Stateční povstalečtí vojáci se pokoušejí oslabit imperiální síly, které ovládají galaxii.
Aliance staví své hrdiny, pilota Luka Skywalkera, princeznu Leiu a někdejšího pašeráka Hana Sola, do čela důležité mise za zácharnu spojenecké planety Tureen VII. První krok: zajmout gigantický hvězdný destruktor - loď s několikatisícovou posádkou a ničivou imperiální výzbrojí.
Ukořistění hvězdného destruktora neunikne pozornosti Dartha Vadera. Temný lord vyšle skupinu elitních stormtrooperů pod velením krvežíznivého seržanta Kreela, aby ukradenou loď získali zpátky. Leia, Luke a Han se spolu se základní posádkou povstalců připravují na boj, který je čeká u Tereenu VII...

Dodatkové informace

Počet stran: 44
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série/cyklus: Star Wars magazín
Scénář: Jason Aaron
Kresba: Jorge Molina
Překlad: Milan Pohl

Rok a měsíc vydání: srpen 2018