Znovuzrození hrdinů DC: Wonder Woman 5: Srdce Amazonky

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

WONDER WOMAN MÁ HRDINSTVÍ V KRVI

Je tou největší válečnicí, jakou kdy svět spatřil – strážkyně míru a spravedlnosti s mocí bohyně. Ale i Diana z Themysciry, superhrdinka lépe známá jako Wonder Woman, má nárok na chvilku oddechu. A po neuvěřitelných zkouškách, které právě přestála, si ji zaslouží.
Ale když se spolu s nejlepší přítelkyní Ettou Candyovou vypraví na svatbu Ettina bratra, rozpoutá se peklo. Útok šílené ženy na banketu roznítí totální válku o nejcennější zdroj Wonder Woman: její DNA, která z ní dělá Amazonku. Mohla by být zázračným lékem... nebo zbraní soudného dne.

Brzy jsou jí na stopě nejmocnější lovci odměn světa, aby její genetickou sklatbu získali za každou cenu. Dokáže Wonder Woman tento bezohledný útok odrazit? Nebo bude srdce Amazonky odhaleno celému světu?

To se dozvíte v komiksu WONDER WOMAN, KNIHA PÁTÁ: SRDCE AMAZONKY, kterou napsala scénáristka DC SUPERHRDINEK SHEA FONTANOVÁ a nakreslili MIRKA ANDOLFOVÁ a DAVID MESSINA a která obsahuje další práce od TIMA SEELEYHO, INAKIHO MIRANDY, CHRISTIANA DUCEHO a dalších. Obsahuje sešity WONDER WOMAN č. 26–30, WONDER WOMAN: STEVE TREVOR č. 1 a příběhy ze sešitu WONDER WOMAN ANNUAL č. 1.

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Crew
Svět: Wonder Woman
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Wonder Woman
Žánry: Superhrdinské, Young adult, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Shea Fontanová, Tim Seeley, Vita Ayalaová, Michael Moreci, Collin Kelly, Jackson Lanzing
Kresba: Christian Duce, David LaFuente, Mirka Andolfová, David Messina, Inaki Miranda, Claire Roeová, Stephanie Hansová
Autor obálky: Jenny Frisonová
Překlad: Kateřina Tichá

Rok a měsíc vydání: září 2019