Základní cena: 699 Kč
Vaše cena s DPH: 629 Kč

Skladem

-10%

Popis

Příběh O Pauline Réageové je rozhodně ten nejslavnější sadomasochistický román moderní doby. A teď tato klasika erotické literatury přichází v podání jednoho z nejrespektovanějších erotických kreslířů – Guida Crepaxe!

Žena, která tu vystupuje pouze jako O, je mladá a krásná módní fotografka z Paříže. Jednoho dne ji její milenec odveze do zámku, kde je zotročena a vystavována a propůjčována ostatním mužům. Její odměnou je láska jejího přítele. Ale vydrží láska všechno? Zvlášť když se do hry zapojí i další muži... a ženy?

Kniha přináší kompletní komiksovou adaptaci obou zakazovaných, zabavovaných a tajně šířených románů – včetně dodatku! Je to důstojné a velkolepé zpracování díla, které se, i přes veškeré překážky, stalo jednou z nejčtenějších francouzských knih současnosti.

NAPSALI O KOMIKSU

Architektura soulože v erotickém komiksovém Příběhu O.: Genitálie v černobílé budily temné vášně
Ještě jeden zásadní pilíř světového erotického komiksu – i když v tomto případě by bylo asi lépe použít méně falický příměr než „pilíř“ – se letos dostává českému čtenáři do rukou. Je tu Příběh O nakreslený Guidem Crepaxem v první polovině 70. let. Tehdy byla předloha už téměř čtvrt století stará, přesto komiks vzbudil v Itálii podobné emoce jako kdysi román ve Francii.


Pokračování recenze naleznete na Reflex.cz
 


 

Dodatkové informace

Počet stran: 288
Formát: 190 × 260 mm
Vazba: vázaná s přebalem

Vydavatel: Crew
Žánr: Erotické
Scénář: Guido Crepax
Kresba: Guido Crepax
Autor obálky: Guido Crepax
Překlad: Denisa Streublová
Lettering: Alena Tejnická

Rok a měsíc vydání: říjen 2019  |  EAN: 9788074497674  |  Vydání: první