Kacířův kancionál aneb Insania mezi nebem a peklem

Základní cena: 1299 Kč
Vaše cena s DPH: 1169 Kč

Není skladem

-10%

Popis

POZOR! NEJEDNÁ SE O KLASICKÝ KOMIKS, SPÍŠE BOHATĚ ILUSTROVANOU KNIHU!

Unikátní multimediální projekt inspirovaný hudebním undergroundem. První umělecká publikace s virtuální realitou!

Provokativní umělecký experiment s nadsázkou balancující na ostří břitvy oddělující dobro od zla, zbožné od hříšného a vážné od lehkovážného, který nikoho nenechává na pochybách, na čí straně jsou lidské sympatie v jejich věčném souboji.

Přesně 324 ručně skládaných stran svatokrádežných ilustrací, břitkého humoru, avantgardní poezie a fascinující grafiky ve velkorysém čtvercovém formátu velikosti vinylu na luxusním krémovém hrubém papíru v obálce s reliéfní termo ražbou, se široku rudou saténovou stužkou a vloženou faksimilií. K tomu skrytý paralelní obsah, který lze zobrazit pomocí aplikace pro chytré telefony. To je provokace jménem Kacířův kancionál.

Kniha ilustrovaných textů hardcorové legendy, brněnské cross-overové kapely Insania „off-line“ komentovaných formou diskusí na sociálních sítích historickými postavami od antických i moderních filosofů a duchovních revolucionářů přes mediální i hudební ikony, vrahy a nechvalně známé dobové figury. V diskusích nechybí ani trojice Bůh, Ďábel a tajemný Joe, jejichž skutečná identita si žádá odhalení stejně jako tajné šifry ukryté v textu coby pocta panu Jaroslavu Foglarovi a pro radost hrstce zasvěcených, k nimž se informace o možnosti „kódy doby“ v knize najít dostane (nebo je dokonce sami objeví).

Dodatkové informace

Počet stran: 324
Formát: 282 × 285 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Yinachi
Scénář: Petr Pálenský, Jana Kubištová
Kresba: Radan Běhoun, Jakub Dobeš

Rok a měsíc vydání: květen 2019