The ART of Kingdom Come Deliverance (česky)

Základní cena: 699 Kč
Vaše cena s DPH: 629 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Publikace je kompletně v českém jazyce.

TAJNÁ ZÁKOUTÍ KRÁSNÉ HRY

Malebná zákoutí středověkého Posázaví, rekonstrukce gotické architektury, návrhy zbrojí i prostého oblečení... To vše a mnohem více v souborné vydání shrnujícím to nejlepší z ilustrací k úspěšné hře Kingdom Come: Deliverence. Ponořte se do barevného světa Čech počátku 15. století, kdy nebe bylo modřejší, tráva zelenější a krajem se proháněly cizácké rabující armády.

Pronikněte do propracovaného světa úspěšné hry Kingdom Come: Deliverance v knize The Art of Kingdom Come: Deliverance. Kniha přináší exkluzivní pohled do zákulisí vývoje největšího českého herního projektu všech dob. Skrze nespočet náčrtků, vývojových konceptů a krásných screenshotů se čtenář dozví, jak vznikal autentický herní svět roku 1403. Vše doplňují zasvěcené komentáře tvůrců hry.

Pokud vás zajímá, jak vznikaly jednotlivé lokace ve hře, navrhoval se systém oblečení či kreslily mapy, kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance vám na vše odpoví. Součástí jsou i exkluzivní rozhovory se samotnými tvůrci, kteří poodhalí procesy, jenž vedly k vydání oceňované hry českého studia Warhorse.
 

Dodatkové informace

Počet stran: 256
Formát: 230 × 300 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Warhorse/X-Zone
Žánr: Inspirováno hrami
Scénář: Různí
Kresba: Různí

Rok a měsíc vydání: srpen 2019