Úžasný, fantastický, neuvěřitelný Stan Lee!

Základní cena: 549 Kč
Vaše cena s DPH: 439 Kč

Předprodej

Akce

Zboží je v předprodeji. Obdržíte jej až po jeho vydání (26.11.2019).

Popis

Muž, který stvořil Spider-Mana, X-Meny, Hulka a dav dalších superhrdinů, tady představuje svůj život a dobu v strhujících komiksových vzpomínkách.replica handbags


Stan Lee je tím nejslavnějším jménem v historii komiksu. Je vedoucí tvůrčí silou stojící za vzestupem Marvelu, stvořil ty nejproslulejší hrdiny a nejnechvalněji proslulé padouchy. Jeho příběhy, ve kterých se superhrdinové potýkají s osobními problémy a jejich protivníci mají do té doby neviděné psychologické motivace, přidalo do žánru, který byl do té doby zasvěcený jen plochým soubojům dobra a zla větší hloubku a vtip. Stan Lee vložil do superčlověka člověka. A při tom stvořil novou mytologii dvacátého století.
V této unikátní komiksové knize Lee vzpomíná na svůj neobyčejný život, s tou samou nezaměnitelnou energií a nezlomným duchem, a jakými se pouštěl do psaní komiksů. Parádně kreslený grafický memoár zachycuje ty nejzásadnější části Leeho života. Od chudých počátků, až po jeho vzestup na pozici čelního marvelovského tvůrce a redaktora… i jeho nejplodnější období v šedesátých a sedmdesátých letech. Od spolupráce se skvělými tvůrci jako byl Joe Simon a Jack Kirby, přes stvoření Spider-Mana se Stevem Ditkem, až po jeho oblíbená camea v marvelovských filmech. Kniha Úžasný, fantastický, neuvěřitelný barvitě popisuje každou část Leeho ohromujícího života.

Dodatkové informace

Počet stran: 196
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: CREW
Žánry: Superhrdinské, Historické
Scénář: Peter David, Stan Lee
Kresba: Colleen Doranová
Překlad: Jiří Pavlovský

Rok a měsíc vydání: listopad 2019  |  ISBN: 9788074498114  |  Vydání: první