Wonder Woman 6: Děti bohů

Základní cena: 379 Kč
Vaše cena s DPH: 341 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

DLOUHO ZTRACENÝ PRINC THEMYSCIRY!
Až donedávna neměla Wonder Woman nejmenší tušení, že má bratra dvojče, který byl uprostřed noci odnesen z Themysciry. Záhadný Iásón, jediný muž kdy narozený na ostrově, byl ukryt na místě daleko od zraků bohů i lidí... ale jeho život a život Wonder Woman se co nevidět děsivým způsobem střetnou.
 
Než může Diana toto tajemství rozplést, musí se vypořádat s návratem Grail, která stopuje nevlastní sourozence Wonder Woman, potomky Dia. Při smrti každého poloboha se jejich energie přelije do Grailina otce a pána, znovuzrozeného Darkseida. A nyní je Wonder Woman zatažena do bitvy se smrtícím Pánem Apokolipsu. Bude Iásón bojovat po jejím boku, nebo jeho věrnost patří někomu jinému?
 
Scénárista JAMES ROBINSON (STARMAN, JSA: THE GOLDEN AGE) a kreslíři CARLO PAGULAYAN (BATMAN AND ROBIN ETERNAL), SERGIO DAVILA (SUPERMAN) a EMANUELA LUPACCHINOVÁ (STARFIRE) postavili Wonder Woman proti kosmické hrozbě, o jaké nikdy neuvažovala, a představili ji rodině, o níž nikdy nevěděla, že ji má. Obsahuje komiksy WONDER WOMAN č. 31–37.

Dodatkové informace

Počet stran: 168
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Wonder Woman
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Wonder Woman
Žánry: Superhrdinské, Young adult, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: James Robinson
Kresba: Carlo Pagulayan, Stephen Segovia, Sergio Davila, Emanuela Lupacchinová
Autor obálky: Jenny Frisonová
Barvy: Romulo Fajardo jr.
Ink: Scott Hanna, Mark Morales, Raul Fernandez, Eber Ferreira, Sean Parsons, Jason Paz, Mick Gray, Ray McCarthy, Art Thibert
Překlad: Kateřina Tichá
Redakce: Martin Kužel
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: srpen 2020  |  EAN: 9788074498664  |  Vydání: první