Živí mrtví 1, 2 a Teď poznáte Negana!

Vaše cena s DPH: 797 Kč

Není skladem

Série dokončena

Popis

Živí mrtví 
Tomuto světu vládnou mrtví! Komiksová předloha úspěšného seriálu! Speciální balíček obsahuje první dva díly komiksové série a samostatný příběh o největším a nejoblíbenějším záporákovi tohoto světa. 

Živí mrtví 1: Staré dobré časy
Detektiv Rick Grimes se probírá z kómatu... a byl by mnohem radši, aby se vůbec neprobudil. Mezitím, co byl mimo, ovládli svět živí mrtví. Smrt kráčí po zemi a zabíjí všechno, co se jí postaví do cesty.
Živí mrtví je dospělá a epická zombiárna, ve které to největší nebezpečí nepochází od mrtvých, ale od živých.
Více o výrobku ZDE.

Živí mrtví 2: Míle a míle
Skupina přeživších kráčí světem, který ovládají mrtví a snaží se najít bezpečné místo. Jenže bezpečí se hledá hodně těžko a smrt se skrývá i na těch nejnevinnějších místech a při každém setkání si vybírá svou daň.
Živí a mrtví patří k nejzásadnějším komiksovým sériím současnosti – a brzo se na televizích obrazovkách (doufejme i na těch našich) objeví seriál, který byl na jeho základě natočený. Seriál, který rozjel Frank Darabont, režisér snímků jako Vykoupení z věznice Shawshank či Zelená míle!Více o výrobku ZDE.

Živí mrtví speciál: Teď poznáte Negana!
Kdo je Negan?!
Charismatický psychopat, který se poprvé objevil v jubilejním stém sešitu ŽIVÝCH MRTVÝCH, si znepřátelil Ricka Grimese, když zavraždil jednoho z jeho přátel baseballovou pálkou obalenou ostnatým drátem (kterou oslovuje "Lucille") a vedl své Zachránce do nesmiřitelné války proti Alexandrii a sousedícím komunitám. Ale kým vlastně byl, než celá společnost zkolabovala?
V této knize se konečně dozvíte odpověď. ZDE.

Dodatkové informace

Počet stran: 350
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný i černobílý
Platnost nabídky omezena do 1.6.2020, nebo do vyprodání zásob.

Vydavatel: Crew
Svět: Živí mrtví
Pravidelná série/cyklus: Živí mrtví
Žánr: Horor, zombie, thriller
Scénář: Robert Kirkman, Tony Moore
Kresba: Charlie Adlard, Cliff Rathburn, Tony Moore
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: duben 2020  |  Vydání: první