Příběhy Impéria 2: Morganina pomsta

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Napínavý steampunkový komiks z magického světa Příběhů Impéria přináší strhující příběh, ve kterém se viktoriánský svět prolíná s magií a artušovskými legendami.
Když je mladý diplomat William Corrigan vyslán do Férie, aby urovnal drobné roztržky na hranicích s Anglií, netuší, že jej čeká největší dobrodružství jeho života, v němž ožijí dávné legendy a povstanou noví hrdinové. Rudý drak unikne ze svého prastarého vězení a hrozí proměnit Londýn v obrovské spáleniště.
Bude město zachráněno? Nalezne William v boji nečekané spojence? Připravte se na zuřivou bitvu, v níž se zoufalá snaha o záchranu domova a životů postaví krvavé touze po moci!
Na více než 180 stranách najdete dobrodružství, intriky, napětí i akci. Jako bonus získáte ke komiksu mapu Férie a pokud zvolíte limitovanou edici s autorskou kresbou a podpisem, budete mít jedinečný kousek, který v celém viktoriánském světě nikdo jiný nemá!
Morganina pomsta je v pořadí druhým komiksem ze světa Příběhů Impéria a pouze zlehka (jako pára) navazuje na první komiks Vzpoura automatonů.

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 190 × 160 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Mytago
Pravidelná série/cyklus: Příběhy Impéria
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Jonáš Ferenc, Kryštof Ferenc
Kresba: Jonáš Ferenc, Kryštof Ferenc
Redakce: Tereza Nováková Tomášková, Jiří Reiter

Rok a měsíc vydání: říjen 2020  |  ISBN: 9788087761618  |  Vydání: první