Star Wars: Lando, Roztříštěné Impérium

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Není skladem

-10%

Popis

V galaxii stravované neustálou válkou zuří chaos. Zatímco se síly Impéria potýkají s Povstaleckou aliancí, která vytrvale usiluje o ukončení tyranské vlády císaře Palpatina, pašeráci a piráti brázdí galaxii v honbě za bohatstvím.

Troufalý a schopný pašerák Lando Calrissian musí vyrovnat svůj dluh a je ochoten vsadit vše na jedinou kartu. Ukradne z imperiálního doku loď nedozírné ceny, aniž by tušil, co se skrývá na palubě. Smělá loupež se tak brzy změní v boj o holé přežití…

I když se Lando proslavil jako obchodník pochybné pověsti, zběhlý jak v přepravě zboží, tak v obcházení imperiálních zákonů, málokoho by napadlo, jak vysokou hru hraje. Když se Lando přidá na stranu rebelů, nejriskantnější podnik jeho života začíná…

Obsahuje dvě původně samostatné alba (Star Wars: Lando, Star Wars: Journey to Star Wars: The Force Awakens - Shattered Empire).
Obsahuje sešity sérií Star Wars: Lando (Vol. 1) #1-5 (červenec 2015 - říjen 2015) a Star Wars: Journey to Star Wars: The Force Awakens - Shattered Empire #1-4 (září 2015 - říjen 2015)

Dodatkové informace

Počet stran: 208
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: vázaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série: Star Wars
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi
Scénář: Greg Rucka, Charles Soule
Kresba: Alex Maleev, Marco Checchetto, Angel Unzueta, Emilio Laiso
Autor obálky: Marco Checchetto
Barvy: Paul Mounts, Andres Mossa
Ink: Alex Maleev, Marco Checchetto, Angel Unzueta, Emilio Laiso

Rok a měsíc vydání: leden 2021  |  EAN: 9788025248577  |  Vydání: první