Batman/Fortnite: Bod nula (souborné vydání)

Základní cena: 449 Kč
Vaše cena s DPH: 404 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Dokáže nejlepší detektiv vesmíru DC rozluštit záhadu Bodu nula a uniknout ze světa Fortnite, kde se vede válka na život a na smrt, všichni proti všem?
 
Na noční obloze Gothamu se objeví tajemná trhlina. Batman je vtažen do bizarního a neznámého světa, ve kterém si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází... Zatímco bojuje, aby si vzpomněl na svou minulost a unikl z nekonečné smyčky plné chaosu a utrpení, do cesty se mu stavějí Renegade Raider, Fishstick, Bandolette a další, trýznivě povědomí bojovníci. Temný rytíř musí pochopit tento podivný nový svět a odhalit šokující pravdu o ostrově, na kterém se nachází, i o tom, co leží mimo Smyčku a jak to všechno souvisí se záhadným Bodem nula.
 
Komiks Batman/Fortnite: Bod nula odhaluje tajemství, která nebyla nikdy dosud odhalena ani ve hře, ani nikde jinde! Žádný fanoušek Batmana, hry Fortnite, skvělé kresby a napínavých dobrodružství si nebude chtít nechat ujít tento střet mezi Temným rytířem a šampiony světa Fortnite! Batman bude muset zachránit nejen sebe, ale také další povědomé obličeje ze světa DC... a možná i celý mnohovesmír!
 
Kniha obsahuje unikátní kód odemykající sedm digitálních předmětů s tématem DC ve hře Fortnite, včetně Batmanova obrněného kostýmu!

Dodatkové informace

Počet stran: 156
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Platnost kódu, který je součástí tohoto balení, je do 1. 5. 2025.

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Pravidelná série: Batman/Fortnite, Fortnite
Žánr: Inspirováno hrami
Scénář: Christos Gage
Kresba: Reilly Brown, Christian Duce
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: září 2021  |  EAN: 9788076791077  |  Vydání: druhé