Batman: Dvojník (Black Label)

Základní cena: 599 Kč
Vaše cena s DPH: 539 Kč

Skladem

-10%

Popis

Bruce Wayne působí v roli Temného rytíře teprve asi rok, ale už teď dokáže poznat, že jeho mise slaví úspěch. Bohužel, nadělal si pár vlivných nepřátel. Lidé, kteří mají v Gothamu moc, velmi nelibě nesou to, jak Batman narušuje chod jejich města... a vypadá to, že jeden z nich má plán, jak samozvaného ochránce pořádku neutralizovat. 
Na střechách a v ulicích města nyní hlídkuje druhý Batman – a tenhle nemá žádné zábrany, pokud jde o zabíjení zločinců, dokonce i naživo před kamerami. Temnému rytíři je teď v patách celá gothamská policie společně s bohatými a vlivnými obyvateli. Batman proto musí najít svého dvojníka a očistit nějak své jméno. Jak ale můžete prokázat svou nevinu, když se schováváte za maskou?

Režisér a scenárista MATTSON TOMLIN (Projekt Power, Malá rybka) spojil síly s držitelem Eisnerovy ceny, hororovým kreslířem napínavých scén ANDREOU SORRENTINEM (Joker: Killer Smile, Gideon Falls), aby společně vytvořili zcela novou verzi Gothamu, inspirovanou pochmurnou realitou, ve které po každém úderu zůstávají zlomené kosti a každý čin má své následky, které dalece překonávají dokonce i Batmanovu představivost! Kniha obsahuje sešity Batman: Dvojník č. 1–3.

Dodatkové informace

Počet stran: 172
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: DC Black Label
Pravidelná série: Batman , Black Label
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Mattson Tomlin
Kresba: Andrea Sorrentino
Autor obálky: Andrea Sorrentino
Barvy: Jordie Bellaireová
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Jiří Pavlovský
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: únor 2022  |  EAN: 9788076791282  |  Vydání: první