World of Warcraft: Šaman

Základní cena: 229 Kč
Vaše cena s DPH: 206 Kč

Skladem

-10%

Popis

BLIZZARD ENTERTAINMENT hrdě představuje další zemí otřásající svazek ze série o povoláních ve World of Warcraft: Šaman!
 
Zemětřesení. Ohně. Záplavy. Vichřice. Mezi azerothskými duchy elementů panuje chaos. Jedinou naději, jak jim zabránit, aby rozervali svět na kusy, představují šamani jako Muln Earthfury a ostatní členové utajovaného Zeměkruhu. Avšak když Mulnovy pokusy o ukonejšení elementů selže, chaotičtí duchové dál bez zábran pokračují ve svém řádění. Zeměkruhem se šíří pochybnosti a vyvstane znepokojující otázka: ztratili šamani svou schopnost rozmlouvat s elementy?
 
Odpověď přichází v podobě příchodu Šotoy, tajuplného taurena, který ovládá elementy nikoli skrze uctivé prosby, nýbrž důraznými rozkazy. Jeho mocný druh šamanismu se selhávajícímu Zeměkruhu na první pohled jeví jako dar z nebes, avšak přijetí Šotoových způsobů by znamenalo vzdát se přesvědčení, která organizaci dlouhou dobu řídila. Zatímco se svět kolem nich hroutí, musí se Muln a Zeměkruh rozhodnout, zda je Šotoa hrdina… nebo kacíř.
 
World of Warcraft: Šaman napsal Paul Benjamin (StarCraft: Frontline) a nakreslila Rocio Zucchiová (World of Warcraft: Rytíř smrti). Dílo prozkoumává bohatou tradici Zeměkruhu a stoické úsilí šamanů zklidnit vzpurné azerothské elementály – stejné pravěké síly, které sehrály zásadní roli v herním datadisku World of Warcraft: Cataclysm.

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 128 × 182 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: černobílý

Vydavatel: Crew
Svět: World of Warcraft
Pravidelná série: World of Warcraft
Žánry: Fantasy a sci-fi, Inspirováno hrami
Scénář: Paul Benjamin
Kresba: Rocio Zucchi
Autor obálky: Louis Csontos
Překlad: Zuzana Komprdová
Redakce: Patrik Linhart, Petr Stejskal
Lettering: Jiří Hrbek

Rok a měsíc vydání: červen 2022  |  EAN: 9788076791336  |  Vydání: první