Batman: Prokletí Bílého rytíře (Black Label)

Základní cena: 899 Kč
Vaše cena s DPH: 809 Kč

Skladem

-10%

Popis

Azraelův meč tasen!
Městská džungle Gothamu duní válkou mezi Batmanem a Jokerem – válkou, v níž se hranice mezi hrdinou a padouchem povážlivě stírá. Teď, když kladné povahové rysy Jacka Napiera zmizely pod nánosy líčidel klaunského prince zločinu, je Joker konečně připraven povznést konflikt na vyšší úroveň – a jeho armáda získává nového rekruta.
S planoucím mečem v ruce a tíží staletí na ramenou je Azrael nejtemnějším rytířem, jakého kdy Gotham spatřil. Jeho ostří kosí Batmanovy nepřátele jednoho po druhém – a kousek po kousku tento novodobý křižák přetváří Gotham ve svou vlastní verzi nebe na Zemi.
Pouze Batman a jeho odcizení spojenci jej mohou zastavit – ale nedůvěra mezi nimi vyhloubila až příliš hluboký příkop. A když Joker s Azraelem vynesou na světlo utajenou historii Wayneovy rodiny, může být veškerá víra v Temného rytíře definitivně ztracena.
 
V knize Batman: Prokletí Bílého rytíře, dechberoucím pokračování přelomového komiksového románu Batman: Bílý rytíř, pokračuje oceňovaný scenárista a kreslíř Sean Murphy ve svém vzrušujícím a tematicky provokativním přetváření batmanovského mýtu. Toto unikátní vydání v pevné vazbě obsahuje všech osm sešitů z řady DC Black Label, jakož i speciál Batman: Bílý rytíř uvádí Von Freeze, ke kterému napsal scénář Sean Murphy a který nakreslil legendární Klaus Janson.

Dodatkové informace

Počet stran: 272
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: DC Black Label
Pravidelná série: Batman , Black Label
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Sean Murphy
Kresba: Klaus Janson, Sean Murphy
Autor obálky: Sean Murphy, Matt Hollingsworth
Barvy: Matt Hollingsworth
Překlad: Štěpán Kopřiva
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Josef Ládek

Rok a měsíc vydání: září 2022  |  EAN: 9788076792500  |  Vydání: první