World of Warcraft: Nové příchutě Azerothu (oficiální kuchařka)

Základní cena: 649 Kč
Vaše cena s DPH: 584 Kč

Skladem

-10%

Popis

Pochutnejte si na nových kulinářských dobrotách z Azerothu díky World of Warcraft: Novým příchutím Azerothu. Věhlasný šéfkuchař a pandaren Nomi vás v pokračování World of Warcraft: Oficiální kuchařky provede rozmanitými zeměmi Azerothu a představí recepty, které se poprvé objevily v rozšířeních nesmírně populární hry od Blizzardu.
Jako malý pandarenský chlapec odpověděl Nomi na volání Zvonu kuchařské školy a rychle vyrostl ve slibného šéfkuchaře (s trochou pomoci od jistého dobrodruha). Přestože Nomi strávil mládí tím, že objevoval nové a neotřelé způsoby, jak uvařit příšerně připálené jídlo, dovedl od té doby své kuchařské schopnosti k dokonalosti a teď je připravený své bohaté znalosti předat dál. Během let tento neohrožený kuchař procestoval Azeroth a naučil se bezpočet receptů a technik z Pandarie, Roztříštěných ostrovů, a dokonce i tajemných Stínových zemí. V této kuchařce sesbíral Nomi ty nejlepší recepty ze svých cest a poradí vám, co všechno potřebujete vědět, abyste si na pouti Azerothem co nejlépe pochutnali.
Každá kapitola knihy vás krok po kroku provede jednoduchými recepty a fotografiemi dobrot ze všech koutů Azerothu, mez i které patří třeba: Kvásek ze Stormsongu, Jablka plněná masem, Brivelthwerpovy křupavé zmrzlinové tyčinky a Kul Tiramisu.Dodatkové informace

Počet stran: 192
Formát: 208 × 260 mm
Vazba: vázaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: World of Warcraft
Pravidelná série: World of Warcraft , World of Warcraft: Kuchařka
Žánry: Fantasy a sci-fi, Inspirováno hrami
Scénář: Chelsea Monroe-Cassel
Kresba: Různí
Lettering: Jiří Hrbek

Rok a měsíc vydání: listopad 2022  |  EAN: 9788075941169  |  Vydání: první