World of Warcraft: Mág

Základní cena: 229 Kč
Vaše cena s DPH: 206 Kč

Skladem

-10%

Popis

Aodhan pochází z rodiny, která dala Azerothu některé z jeho nejhrdinnějších paladinů a válečníků. Bystrý mladý muž však není na fyzický boj stavěný. Je to hubený knihomol, který si zoufale přeje stát se mágem. Poté, co mu jeho panovačný otec zakáže praktikovat magii, Aodhan uteče z domu, aby se mohl věnovat studiu arkánových umění ve městě Dalaran.
 
Aodhanův sen, že se jednou stane mocným kouzelníkem, však náhle přeruší hejno modrých draků, kteří Dalaran oblehnou. Ač se mladý mág nachází daleko od domova, dostane se mu pomoci od příbuzného, který mu byl celou dobu nablízku: Krevana, jeho čarodějného strýce. Vychytralý postarší mág po svém útěku z dalaranského vězení vezme vnímavého Aodhana pod svá křídla a společně začnou pracovat na tom, aby zabránili zničení města. Za bezútěšnou situací, v níž se Dalaran ocitl, se však skrývá temné tajemství, a Aodhan je možná jediný, kdo dovede ukončit pletichy, jež město ohrožují. A možná se při tom stane něčím, co by od něj jeho rodina nikdy neočekávala: hrdinou.
 
Napsal uznávaný spisovatel Richard A. Knaak (World of Warcraft: Hodina stínů) a nakreslil fanoušky oblíbený Ryo Kawakami (Warcraft: Legendy). World of Warcraft: Mág je akcí nabitý příběh o pokušení, moci a hrdinství, který jistě očaruje každého fanouška World of Warcraft!

Dodatkové informace

Počet stran: 168
Formát: 128 × 182 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: černobílý

Vydavatel: Crew
Svět: World of Warcraft
Pravidelná série: World of Warcraft
Žánry: Fantasy a sci-fi, Inspirováno hrami
Scénář: Richard A. Knaak
Kresba: Ryo Kawakami
Překlad: Zuzana Komprdová
Redakce: Patrik Linhart, Petr Stejskal
Lettering: Jiří Hrbek

Rok a měsíc vydání: březen 2023  |  EAN: 9788076792999  |  Vydání: první