Základní cena: 479 Kč
Vaše cena s DPH: 431 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Mladá Angličanka Robyn a její otec, mistr lovčí, se vydávají do Irska, aby pomohli lordu protektorovi vyhubit poslední zdejší vlky, a zkrotit tak tuto divokou zemi. Robyn by svému otci ráda pomohla, místo toho je ale nucena zůstat za hradbami města Kilkenny a dřít se s ostatními dívkami v paláci jako služka.

Jednoho dne se proto vydá do divočiny na vlastní pěst. Hned na okraji lesa ji ale přepadne vlčí smečka, a nebýt divoženky Mebh, kdo ví, jak by to dopadlo. Obě dívky se záhy skamarádí a Mebh Robyn ukáže, jak vypadá život v lese mezi divokými šelmami. Patří totiž mezi Vlkochodce – starý keltský kmen, jehož členové jsou schopni měnit se ve vlky.

Mebh a její matka jsou však poslední svého druhu a angličtí okupanti pro ně představují nepřítele, se kterým se ještě nikdy nesetkaly. Pokud Robyn svým novým přátelům nepomůže, hrozí, že jejich národ navždy zmizí ze světa

Komiksová adaptace stejnojmenného filmu nominovaného na Oscara využívá nádherné ilustrace převzaté přímo ze své filmové předlohy a doplňuje je o exkluzivní úvod popisující historii kmene Vlkochodců.

Dodatkové informace

Počet stran: 272
Formát: 145 × 210 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Grada
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi, Dětské
Scénář: Samuel Sattin, Ross Stewart, Tomm Moore
Kresba: Ross Stewart, Tomm Moore, Maria Pareja
Autor obálky: Ching N. Chan
Překlad: Eliška Boudová
Redakce: Ondřej Mikulecký, Michaela Tománková, Jakub Laxar
Lettering: Ondřej Mikulecký

Rok a měsíc vydání: srpen 2023  |  EAN: 9788027138647  |  Vydání: první