Betelgeuse (váz.) (Mistrovská díla evropského komiksu)

Základní cena: 999 Kč
Vaše cena s DPH: 899 Kč

Skladem

-10%

Popis

Legendární sci-fi série, která vás vezme do vesmíru mezi neznámé a nebezpečné tvory.
 
První lidská vesmírná kolonie na planetě Aldebaran-4 obnovila kontakt se Zemí a její společnost začala lépe fungovat. Tou dobou už ale loď Konstantin Ciolkovskij míří k jiné obyvatelné planetě, Betelgeuse-6. A historie se opakuje: kolonizační loď se přestala ozývat. Země vysílá narychlo další výpravu, jejíž členkou je i Kim, hrdinka první série, aby prozkoumala situaci a rozřešila zásadní morální dilema.
Na Betelgeuse-6 totiž žijí záhadní „jumové“, tvorové tak odlišní, že je těžké určit, jestli jsou zvířata, anebo lidé jejich civilizaci jen dost nechápou. A v pozemských zákonech stojí, že pokud by byl na nové planetě nalezen inteligentní druh, kolonizační projekt bude bezpodmínečně zrušen. A navíc se zdá, že Aldebaran-4 není jediná planeta, kde se lidé setkávají s kosmickou záhadou jménem mantrisa…
 
Tímto komiksem pokračuje velkolepá kosmická sága „Světy Aldebaranu“, jíž se u nás představuje scenárista a kreslíř Luiz Eduardo Oliveira, známější jako Leo, expert na mimozemské světy a podivné tvorstvo.

Dodatkové informace

Počet stran: 260
Formát: 190 × 260 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Mistrovská díla evropského komiksu
Pravidelná série: Mistrovská díla evropského komiksu
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi
Scénář: Leo
Kresba: Leo
Překlad: Richard Podaný
Redakce: Jolana Tichá
Lettering: Karel Urban, Sarah A. Tejnická

Rok a měsíc vydání: listopad 2023  |  EAN: 9788076794610  |  Vydání: první