Aquaman: Válka o trůn

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

OCEÁNY POVSTANOU!
Arthur Curry je potomkem dvou světů. Ještě před šesti lety byl obyvatelem souše, vyrůstal jako syn správce majáku. Pak mu byl odhalen jeho osud a mladičký Arthur získal své dědičné právo: trůn Atlantidy.
Jeho panování však nemělo dlouhého trvání. Když se dostal do ohrožení svět souše, připojil se Arthur k týmu hrdinů zvanému Liga spravedlnosti a vzdal se vlády ve svém království.
Jenže dokonce ani pod vodou nezůstává minulost pohřbená. Zlověstné síly poštvávají oba Aquamanovy světy do vzájemné války. Až se oceány vzedmou, aby zaplavily jeho domov na souši, bude Aquaman schopen vyjednat mír s národem, který opustil? Pokud nevznese nárok na svůj trůn, může se stát, že si trůn bude nárokovat jeho život...
 
Než se půjdete na krále sedmi moří podívat v celovečerním filmu Aquaman, prožijte toto epické dobrodružství plné sváru a boje v podání hvězdného tvůrčího týmu složeného z Geoffa Johnse (BATMAN: TŘI JOKEŘI, FLASHPOINT), Paula Pelletiera (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a Ivana Reise (NEJTEMNĚJŠÍ NOC)! Kniha obsahuje sešity Aquaman č. 0, 14–16 a Liga spravedlnosti č. 15–17 z New 52.

Dodatkové informace

Počet stran: 192
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Aquaman
Pravidelná série: Aquaman
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Geoff Johns
Kresba: Paul Pelletier, Ivan Reis, Pete Woods, Pere Pérez
Barvy: Rod Reis, Tony Avina, Nathan Eyring
Ink: Ivan Reis, Joe Prado, Oclair Albert, Karl Kesel, Cam Smith, Sean Parsons, Art Thibert, Ruy Jose, Pere Pérez
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Jiří Pavlovský
Lettering: Petr Schwarz, Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: prosinec 2023  |  EAN: 9788076794801  |  Vydání: první