Zaklínač a jeho svět + GWENT (Výhodný bundle)

Základní cena: 1148 Kč
Vaše cena s DPH: 699 Kč

Skladem

-39%
Akce

Popis

Vždycky jste se chtěli dozvědět více informací o světě Zaklínače, ale báli jste se zeptat? Nevadí! Nyní je přesně ten nejlepší čas to napravit! Tento výhodný balíček dvou titulů nabušených informacemi - jak o magickém světě zaklínačů, tak i o tamější nejoblíbenější karetní hře Gwentu - vám sdělí vše potřebné.

Balíček obsahuje následující knihy:

Zaklínač a jeho svět
Ponořte se hluboko do světa monster a těch, kdo je loví. Geralt a jeho nejvěrnější společníci vás provedou fascinujícím světem Zaklínače. Přečtěte si zasvěcené popisy mnoha úžasných míst; nebezpečných stvůr, které je obývají, a smrtících zbraní, které skoncovaly s jejich řáděním. Tato úchvatná, bohatě ilustrovaná kniha je nezbytným průvodcem série počítačových her Zaklínač a naprostá nutnost pro všechny příznivce temné a epické fantasy.

GWENT - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry 
Ať už hrajete na exotickém plstěném plátýnku v honosném kasinu nebo na nahrubo otesaném baru v hlučné a zakouřené hospodě, hra Gwent vás nikdy neomrzí! Díky kartám s fantaskními kresbami, které jen dotvářejí strategické vzrušení pramenící z drtivé porážky protivníka, nabízí hra Gwent: The Witcher Card Game jedinečný herní zážitek. Dark Horse vám nyní s potěšením přináší nádhernou grafiku všech karet v úchvatném vydání s pevnou vazbou. Připomeňte si úžasné umění a vražednou hratelnost díky knize Gwent: Výtvarné umění zaklínačské karetní hry! Knihu vydává Fantom print spolu s nakladatelstvím Crew.
 

Dodatkové informace

Počet stran: 432
Formát: 310 × 235 mm
Vazba: vázaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew, FANTOM Print
Svět: Zaklínač
Žánry: Fantasy a sci-fi, Inspirováno hrami
Scénář: Různí
Kresba: Různí
Překlad: Jakub Mařík, Filip Ženíšek

Rok a měsíc vydání: duben 2024  |  EAN: 9788075941534  |  Vydání: první