Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta

Základní cena: 1099 Kč
Vaše cena s DPH: 989 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Pokračování Dobrodružství Luthera Arkwrighta. Oproti předešlé knize má tato menší formát, přebal, ale hlavně je celý komiksový příběh vyvedený v barvách Anguse McKie.

Vrcholí bitva o Londýn, uprostřed bitevního pole se královně Anně narodí dvojčata ? princ Jindřich a princezna Viktorie. Jejich otec, hrdina Mnohovesmíru, spasitel světa, vyvolený, Luther Arkwright mizí beze stop, aniž by své potomky spatřil.
Uplynulo 23 let. Královna Anna je císařovnou obrovského impéria, nad kterým opravdu slunce nezapadá. Jejího syna Jindřicha zabili puritánští teroristé a princezna Viktorie vyrostla do krásy a moudrosti. Za sedm dní bude slavit své dvacáté třetí narozeniny a celé Britské impérium se chystá na velkolepé oslavy Dne vítězství. Naprostá idylka, nebýt té neuvěřitelné bolesti hlavy, která Viktorii sužuje. A navíc se vynořuje neuvěřitelná spousta nezodpovězených otázek. Kdo je tajemný Gabriel Shelly, který prý Viktorii jako z oka vypadl? Opravdu se ztrácejí lidé z ulic? Jak si VOTAN vytvořil vlastní inteligenci? Co je zvláštního na Kapli svatého Jiří? A hlavně kam se ztratil hrdina minulé revoluce a Viktoriin otec Luther Arkwright?

Dodatkové informace

Počet stran: 300
Formát: 160 × 240 mm
Vazba: vázaná s přebalem

Vydavatel: Comics Centrum
Scénář: Bryan Talbot
Kresba: Bryan Talbot

Rok a měsíc vydání: leden 2006  |  ISBN: 80-86839-11-7