Monstrkabaret Freda Brunolda uvádí: Za vším hledej doktora Ženu aneb Další hra se slony

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Pokračování komiksové knihy Sloni v Marienbadu. Ve druhém díle se čtenáři opět setkají s bavičem, kabaretiérem a dekadentním mágem Fredem Brunoldem. Ten je tentokrát mnohem více zapleten do osudů postav Monstrkabaretu, Damiana Chobota, jeho úhlavního nepřítele doktora Ženy nebo nakladatele Hermanna Schlechtfreunda a začínajícího básníka Jožky Lipnika.
Fred už není pouhým uvaděčem jednotlivých příběhů-čísel, sám se stává jednou z postav, která ovlivňuje osudy druhých a možná je sama ovlivňována...
Na rozdíl od první knihy je druhý díl sevřenějším tvarem, kde se přechody mezi jednotlivými příběhy postupně stírají. Kromě Fredova zastřešujícího příběhu se čtenáři dovědí o dalších osudech nešťastného úředníka Damiana Chobota, ve třech krátkých epizodách nahlédnou temnou minulost geniálního vědce a nebezpečného šílence doktora Ženy a budou svědky dlouhého rozhovoru mezi Hermannem Schlechtfreundem a Jožkou Lipnikem. Kromě toho je čeká ještě krátké němé překvapení. Nechť se tedy čtenáři připraví na rafinovaný narativní propletenec.

Dodatkové informace

Vydavatel: Tichý syndikát
Scénář: Džian Baban, Vojtěch Mašek, Jan Šiller

Rok a měsíc vydání: leden 2000