Dobrodružství Poldy a Oldy - paperback

Základní cena: 95 Kč
Vaše cena s DPH: 86 Kč

Není skladem

-9%

Popis

   Dobrodružství skřítka Poldy a jeho kamaráda Oldy vycházela v časopise Čtyřlístek víc než dvacet let, naposledy někdy v roce 1992. Některá z nich najdete v této knížce.

   Začalo to tak, že skřítka Leopolda (čili Poldu) po mnohaletém spánku probudil buldozer, který boural opuštěný starý dům a v něm i pec, za kterou skřítek spal. A kde stál starý malý dům, postavili pak nový velký dům. Do nového paneláku se nastěhovali noví obyvatelé. Taky školák Oldřich s rodiči. Olda poskytl nešťastnému skřítkovi ubytování u sebe v pokoji. Oba si padli do noty. I když Olda musel skřítkovu přítomnost tajit před rodiči, nastalo báječné období jejich společných dobrodružství i průšvihů. Naštěstí je Polda vždy dostal ze všech potíží tím, že se dokázal proměnit takřka v cokoliv. Stačilo pronést příslušné zaklínadlo. A Olda potom poznával Leopolda leckdy jen podle jeho červené čepičky. Když se však zaklínadlo trošku obrátilo, byl tu zase Polda v původní podobě...

   Zažili tak spolu spoustu příhod veselých, dobrodružných i přímo pohádkových, když zvláště Leopold kdesi objevil starou čarodějnickou knihu. S tou teprve dokázal věci!

   A teď už je čas, abyste použili Poldovo zaklínadlo QUIK-QUAK-OLDA-POLDA!

Dodatkové informace

Scénář: Stanislav Havelka, Jaroslav Malák, Petr Chvojka

Rok a měsíc vydání: leden 2000