Sin City 5: Rodinný hodnoty (brož.)

Základní cena: 149 Kč
Vaše cena s DPH: 134 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Tahle malá výprava, na který jsem, je to nejmenší, co pro Gail můžu udělat.
Zkrátka existujou dluhy, který nedokážete nikdy úplně splatit. A přesně takovej mám u ní.
Krom toho mám vlastní důvody, proč jsem tenhle džob vzal.
Hergot, šel bych do toho dobrovolně, i kdyby to po mně nechtěly.
Jen bych si přál, aby tenhle starej brouk zvládnul celou cestu aspoň na trojku, bez toho, aby mi vytřás duši z těla, a bez rány jak z děla každejch dvacet metrů.


Pátá kniha populární noirové série scenáristy a výtvarníka Franka Millera je strhujícím akčním comicsem, který v ničem nezaostává za předchozími díly ze série Sin City – Město hříchu. Tento díl jako jediný nevycházel v USA na pokračování, ale byl psán a kreslen rovnou jako 128stránková kniha. Díky tomu se podařilo závratné tempo, známé i z ostatních dílů Sin City, lépe nadávkovat, a čtenář je dějem pohlcen od první do poslední stránky.

Hlavním hrdinou Rodinnejch hodnot je Dwight McCarthy, který se snaží splatit svůj dluh děvčatům ze Staré čtvrti. Jako obvykle nic není takové, jak se zdá na první pohled, a obrana rodinných hodnot bude nakonec stát mnohé ze zúčastněných hodně krve a nejeden život.

Frank Miller se ve svém fiktivním městě v pátém pokračování již dokonale zabydlel. Stejně jako ve Velké tučné zabijačce se celý děj odehraje během velmi krátkého časového úseku, v rozmezí několika hodin. Čtenář proto vnímá vyprávění podobně, jako když sleduje film nebo televizní seriál typu 24 hodin.

Dodatkové informace

Počet stran: 128
Formát: 155 × 230 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Comics Centrum
Pravidelná série: Sin City
Scénář: Frank Miller
Kresba: Frank Miller

Rok a měsíc vydání: leden 2010  |  EAN: 9788086839455