Bažináč: Prokletí

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Není skladem

-10%

Popis

.Pod termínem „Americká gotika“ si obvykle představíme přísného chlápka s vidlemi a jeho neprovdanou dceru. Ale soubor Moorových povídek o Bažináčovi, známých pod tímto jménem, obnáší větší hrůzy než nějaké vidle: vodní upíry, vlkodlaky, sériové vrahy a zombie. Žádná hororová klišé, v Moorově podání z nich jde opravdu strach. A kdo bude Bažináčovi průvodcem do amerického srdce temnoty? Jistý John Constantine… čaroděj v trenčkotu, který se poprvé objevil právě v Bažináčovi. A získal si takovou popularitu, že později dostal vlastní titul – Hellblazer.

„Jsem pěkný hajzlík. Zeptejte se, koho chcete.“ Těmito slovy se Bažináčovi představí čaroděj John Constantine alias Hellblazer a vyšle ho na objevitelskou cestu, která jej zavede od nejtemnějších končin Ameriky po samé kořeny jeho dlouho skrytého dědictví.
Tato klasická sága od legendárního tvůrčího týmu v čele s Alanem Moorem, Stephenem Bissettem, Johnem Totlebenem a Rickem Veitchem redefinovala Bažináče jako mocného elementála s potenciálem stejně ohromným jako Země sama.

Dodatkové informace

Počet stran: 192
Formát: 174 × 264 mm
Vazba: vázaná s přebalem

Vydavatel: BB/art
Pravidelná série: Swamp Thing
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Alan Moore
Kresba: Stephen Bissette, Rick Veitch, Stan Woch, John Totleben, Alfredo Alcala

Rok a měsíc vydání: leden 2011