DMZ: Skrytá válka

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

STÁRNOUCÍ GRAFIŤÁK NAPOSLEDY USILUJÍCÍ O SLÁVU
ZKRACHOVALÁ SEBEVRAŽEDNÁ ATENTÁTNICE, BEZ CÍLŮ A BEZ PŘÁTEL
MILITANTNÍ ŠÉF ČÍNSKÉHO GANGU
CITOVĚ VYHASLÁ VÁLEČNÁ ZPRAVODAJKA
TECHNAŘ HÁJÍCÍ SVÉ ÚZEMÍ
ZE ZRÁDCE PŘEBĚHLÍKEM, Z PŘEBĚHLÍKA EKOLOGISTOU
NEW YORK... též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.
Ve SKRYTÉ VÁLCE se pozornost odvrací od politiků a vojáků v první linii – upírá se na obyvatele města, obyčejné civilisty vystavené těm nejhorším představitelným podmínkám, kteří se po celou tu dobu pokouší hlavně přežít. SKRYTÁ VÁLKA je neodmyslitelnou součástí příběhu DMZ a je vyprávěna prostřednictvím šesti povídek, v nichž se seznámíte s novými postavami a potkáte pár starých známých.
Scenárista Brian Wood a výtvarník Riccardo Burchielli nám opět přinášejí DMZ, o níž kritika napsala, že je „fascinující... spojuje v sobě napětí letního filmového trháku s hrůzami války a dávkou sociální a politické kritiky“ (USA TODAY) a „sveřepě rozzlobená a krutá, chytrá a šokující“ (BOING BOING). Tentokrát nás zavedou na nepřátelské území, aby nám odhalili skrytou cenu války: civilní oběti.

Dodatkové informace

Počet stran: 144
Formát: 170 × 257 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Pravidelná série: DMZ
Žánr: Horor, zombie, thriller
Scénář: Brian Wood
Kresba: Riccardo Burchielli, Nathan Fox, Danijel Zezelj
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: leden 2013