Batman: Kameňák a další příběhy

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

Dva klasické batmanovské příběhy, jejichž společným jmenovatelem (kromě hvězdného autorského obsazení) je jedna z největších Nemesis temného rytíře: věčně usmívavý Joker.

Muž, který se smál – Ed Brubaker (Criminal) a Doug Mahnke (Maska) stvořili příběh prvního Batmanova setkání s Jokerem, přímo navazující na komiks Batman: Rok jedna. V městě Gotham se začínají objevovat mrtvá těla s démonickým úsměvem. Na scénu vstupuje muž s bílou tváří, zelenými vlasy a širokým úsměvem a začne určovat, kdo a kdy zemře. A pokud ho Batman nezastaví, bude jeho další obětí.

Kameňák – Co všechno člověk snese, než zešílí? Jak málo stačí, aby se z vás stalo monstrum? To řeší ten nejslavnější příběh s Batmanem v hlavní roli, temné dílo kultovního Alana Moora (Strážci, V jako vendeta) a perfektního kreslíře Briana Bollanda. Kameňák je příběh, který změnil celý batmanovský svět a který se sám stal kánonem – a teď u nás poprvé vychází v barvě!

Co na Batmana říkají čtenáři?

Tak tahle kniha se skutečně povedla. Úvodní příběh od Eda Brubakera je výborný a i dobře nakreslený. Už to by ke spokojenosti stačilo, ale pak přichází na scénu Kameňák, který je prostě geniální a úžasnou kresbou (tohle o kresbě před rokem 2000 moc často neříkám, ale tady je to pravda). Ve scénáři všechno funguje, tak jak má, takže skvělé. /jh666/

Skvělé!!! Pro fanoušky Batmana jasná volba!/luky.kuky10/

Verte, neverte, toto je zatiaľ najlepšia kniha, ktorá s Batmanom v ČR vyšla. /erik/

Uvedené komentáře byly přejaty ze serveru www.comicsdb.cz

Dodatkové informace

Počet stran: 132
Formát: 175 × 264 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Alan Moore, Ed Brubaker, Brian Bolland
Kresba: Doug Mahnke, Brian Bolland
Překlad: Richard Podaný

Rok a měsíc vydání: srpen 2016  |  EAN: 9788074491894  |  Vydání: první