DMZ: Krvavé volby

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

NEW YORK... též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.

Přichází Parco Delgado, „hlas lidu“, charismatický pouliční politik odhodlaný porazit vládu USA ve vůbec prvních volbách, které se v DMZ v době války odehrají. Matty Roth se rozhodl přijmout Parcův boj za svůj a vstupuje do jeho týmu, aby přidal sílu svého jména k jeho. Hranice, která odděluje novináře od jeho reportáže, se nebezpečně rozmazává – a možná mizí docela.

Scenáristovi Brianu Woodovi a výtvarníkovi Riccardovi Burchiellimu se v DMZ „podařilo redefinovat válečný komiks do podoby čehosi mnohem významnějšího a závažnějšího, než komukoliv předtím“ (BOING BOING). Ukázali nám ochromující dopad občanské války na činnost médií a korporací, přemýšlí o reakcích vojáků i civilistů. Nyní zamířili ještě výš a zabývají se rolí války v probíhajících volbách – a naopak.

Dodatkové informace

Počet stran: 144
Formát: 171 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Pravidelná série: DMZ
Žánr: Horor, zombie, thriller
Scénář: Brian Wood
Kresba: Riccardo Burchielli
Autor obálky: Brian Wood
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: leden 2013