Muži, kteří nenávidí ženy 2

Základní cena: 349 Kč
Vaše cena s DPH: 314 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Druhý díl komiksové podoby mezinárodního bestselleru a kasovního trháku.

Aby zostuzený novinář Mikael Blomkvist očistil své jméno, nechá se najmout na vyřešení téměř čtyřicet let starého případu zmizelé dívky. Jeho pátrání končí ve slepých uličkách, dokud se k němu nepřipojí mladá hackerka Lisbeth Salanderová, jejíž tajemná, ztrápená osobnost může být tím chybějícím článkem.

Společně se noří do tajemství čím dál hlouběji a zjišťují, že jejich pátrání je vede po cestách, kterým ani jeden z nich nerozumí. Mikael a Lisbeth se pokusí vynést pravdu na světlo dřív, než je pohltí temnota rodiny Vangerů.

Komiksové zpracování Larssonovy trilogie je rozděleno do šesti dílů, první díl vydal Host na jaře 2013. Adaptace se ujala známá autorka kriminálních románů Denise Mina, grafickou podobu zpracovali Leonardo Manco, který se podílel například na sérii Hellblazer, a Andrea Mutti, spolupracující s nakladatelstvími jako DC Comics, Marvel nebo IDW.


"Muži, kteří nenávidí ženy je výjimečná komiksová adaptace, která skutečně funguje. Pokud jste četli knihu a viděli filmy, můžete se pustit i do komiksu. Je to příběh, který znáte, avšak s moderním komiksovým zápalem a vizuálním životem hrdinů." - Jason Serafino, Complex

"Denise Mina je tu jako doma, vtrhla do švédské kriminální série bez výhrad… zábavné a inteligentní… minimalistické ztvárnění kriminálního příběhu." - IGN

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 171 × 257 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Host
Pravidelná série: Milénium (Larsson)
Scénář: Stieg Larsson, Denise Mina
Kresba: Andrea Mutti, Leonardo Manco
Autor obálky: Lee Bermejo
Překlad: Luděk Janda

Rok a měsíc vydání: únor 2013