Star Wars magazín 3/2016

Základní cena: 60 Kč
Vaše cena s DPH: 54 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Obsahuje příběhy: Zůčtování na Pašeráckém měsíci II., Zůčtování na Pašeráckém měsíci III.

Zůčtování na Pašeráckém měsíci II.

Povstalci získali novou naději. Mladý pilot Luke Skywalker zničil největší zbraň zlého Galaktického impéria, Hvězdu smrti.
Skywalker se však nadále pokouší zjistit něco víc o způsobech Jediů. Jeho pátrání ho přivedlo na nechvalně proslulý Pašerácký měsíc Nar Shaddaa, kde si ho kvůli světelnému meči vyhlédl jeden obzvlášť šikovný kapsář.
Princezna Leia a Han Solo mezitím narazili na jiné překvapení. Při hledání vhodného místa pro novou povstaleckou základnu se střetli s imperiální hlídkou. Ukryli se na odlehlé planetě, kde je čekalo šokující setkání s jakousi dámou.
Jmenuje se Sana Solo. Tvrdí o sobě, že je Hanova žena.
A zřejmě ná zálusk na odměnu, která je vypsaná na princezninu hlavu.

Zůčtování na Pašeráckém měsíci III.

Povstalci získali novou naději. Pátrání po tajemstvích Jediů zavedlo Luka Skywalkera na nechvalně proslulý Pašerácký měsíc Na Shaddaa, kde si ho kvůli světelnému meči vyhlédl jeden obzvlášť šikovný kapsář. Brzy poté se Skywalker ocitl ve spárech sběratele jediských artefaktů GRAKKUSE HUTTA.
Mezitím se princezna Leia a Han Solo při hledání vhodného místa pro novou povstaleckou základnu střetli s imperiální hlídkou. Ukryli se na odlehlé planetě, jenže zjistili, že tam přece jenom nejsou sami. Sana Solo, žena, která tvrdí, že je Hanova manželka, se rozhodla vydat Leiu Impériu.
Karta se však obrátila, když jí Han prozradil, že k povstalcům patří i on a že Sana dostane, pro co si přišla, jedině pokud jim oběma pomůže utéct...

Dodatkové informace

Počet stran: 44
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série: Star Wars magazín
Scénář: Jason Aaron
Kresba: Stuart Immonen
Překlad: Milan Pohl

Rok a měsíc vydání: červenec 2016