Star Wars magazín 5/2016

Základní cena: 60 Kč
Vaše cena s DPH: 54 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Obsahuje příběhy: Stíny a tajemství I., Stíny a tajemství II.

Stíny a tajemství I.

Galaxií zmítají nepokoje. Zničení HVĚZDY SMRTI tajemným povstaleckým pilotem nadaným v Síle dává císař Palpatine za vinu sithskému lordovi DARTH VADEROVI. Ten začal sledovat své vlastní cíle - najal lovce lidí BOBU FETTA a archeoložku DOKTORKU APHRU a pokusil se vypátrat pilotovu totožnost.
Císař postavil Vadera proti novým rivalům usilujícím o jeho postavení v Impériu. Vaderův vztek nad tím, že o něm císař pochyboval, umocní další šokující odhalení - povstalecký pilot, kterého hledá, je ve skutečnosti jeho syn, o němž do této chvíle nevěděl.
Nyní se sithský lord společně s Aphrou vrací na svoji rodnou planetu Tatooine, na farmu, kde pilot vyrůstal. Jde po stopě, kterou po sobě zanechali Boba Fett a mladý Skywalker...

Stíny a tajemství II.

V galaxii zuří chaos. Zničení HVĚZDY SMRTI tajemným povstaleckým pilotem nadaným v Síle dává císař Palpatine za vinu sithskému lordovi DARTHU VADEROVI. Ten najal lovce lidí BOBU FETTA a archeoložku DOKTORKU APHRU a začal sledovat své vlastní cíle.
Ve snaze vypátrat chlapce, který zničil Hvězdu smrti, se Vader vrátil na pouštní planetu Tatooine. Našel však jen prázdnou chatrč ožehlou blasterovými střelami, kde chlapec bojoval s neblaze proslulým lovcem lidí.
Jinde, na planetě Vnějšího okraje Son-tuulu, se Aphra sešla s několika nájemnými lovci a žoldáky a nabídla jim příležitost ukrást z imperiální lodi pohádkové bohatství...

Dodatkové informace

Počet stran: 44
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: sešit

Vydavatel: Egmont
Pravidelná série: Star Wars magazín
Scénář: Kieron Gillen
Kresba: Salvador Larroca
Překlad: Milan Pohl

Rok a měsíc vydání: říjen 2016