Vaše cena s DPH: 249 Kč

Není skladem

Série dokončena

Popis

ZAČÁTEK KONCE
SÁZKA NA NEJISTOTU

Dámy a pánové, popadněte klobouky a připravte se. Přichází hláškující postrach, který nerespektuje hranice komiksu. Užvaněný žoldák... Deadpool!
Wade Wilson už v životě spáchal spoustu zločinů... ale vždycky vycházely z jeho vlastní pokroucené logiky. Když je žoldák křivě obviněný z vraždy, vydá se na cestu za očištěním svého jména. A není sám, objeví se tu i ty nejznámnější marvelovské tváře!
Samozřejmě přinášíme i Wilsonův debut v podobě New Mutants č. 98. Tohle je základ pro všechny milovníky našeho hláškujícího zabijáka.
Obsahuje New Mutants #98 a Deadpool: Suicide Kings #1-5

Nová kolekce grafických románů startuje už i u nás. Nejikoničtější postavy Marvelu shromážděné v jedné úžasné sbírce! Přichází NEJMOCNĚJŠÍ HRDINOVÉ MARVELU!

Nepostradatelný průvodce nejmocnějšími superhrdiny Marvelu... Zjistěte všechno, co jen zjistil lze, v této encyklopedické sbírce grafických románů. Nejdůležitější okamžiky vašich oblíbených marvelovských hrdinů, včetně jejich prvních výskytů, profilů postav, jejich historie a mnoho dalšího...

V každém čísle najdete bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, profily tvůrců a další.
V dalších dílech se můžete těšit na hrdiny jako jsou Spider-man, Hulk, Iron man, Thor, Captain America, X-men, Silver Surfer, Wolverine, Black panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange a mnozí další.
A jak už jsme zvyklí z UKK, hřbet každé knihy obsahuje kousek malby předního marvelovského kreslíře Adi Granova!

Dodatkové informace

Počet stran: 180
Formát: 176 × 266 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Hachette
Svět: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Pravidelná série: Nejmocnější hrdinové Marvelu, Deadpool
Žánr: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Scénář: Adam Glass, Fabian Nicieza, Rob Liefeld, Mike Benson
Kresba: Rob Liefeld, Carlo Barberi
Autor obálky: Arthur Adams
Překlad: Changer the Elder

Rok a měsíc vydání: duben 2017